Patarimai

Nepraleiskite! Gegužės tręšimas gausiam trešnių, vyšnių, slyvų derliui

Jei vyšnios, trešnės, slyvos ir kiti vaismedžiai duoda menką derlių, neskubėkite jų tręšti cheminėmis trąšomis.

Patręškite paprastomis, tačiau itin efektyviomis trąšomis ir rezultatas bus stulbinantis! Derlius gausus ir skanus. Trąšose yra visi būtini maitinamieji elementai žydinčiam medžiui reikalinga proporcija!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vaismedžių trąšos

Šiomis trąšomis reikia tręšti visus vaismedžius sklype. Pageidautina gegužę, žydėjimo metu. 10 l vandens ištirpinkite 1 l pelenų. Tai pagrindinis vaismedžių maistas.

O kad elementai būtų greičiau įsisavinami, įpilkite 9% acto. Pakaks 1 stiklinės (200 ml).

Palikite tirpalą pastovėti 30 min. Paskui gausiai paliekite visus vaismedžius. 1 medžiui prireiks nuo 1 iki 3 kibirų priklausomai nuo amžiaus.

Šios trąšos labai paprastos, tačiau efektas matomas iškart. Vyšnios, trešnės, slyvos ir kiti medžiai šį sezoną pradžiugins geru derliumi!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page