Patarimai

Kaip teisingai valgyti datules: būtinas apdirbimas užkirs kelią negatyvioms pasekmėms

Džiovintos datulės – ne tik skanus, bet ir labai sveikas užkandis, kuriame gausu organizmui naudingų medžiagų. Mitybos specialistai pataria per dieną suvalgyti bent tris džiovintas datules, ir tai tikrai turės teigiamą poveikį sveikatai.

Taigi, mes išsiaiškinome, kad datules reikia plauti. Bet problema yra tame, kad esant ilgalaikiam kontaktui su vandeniu vaisiai pakeičia išvaizdą ir praranda skonį.

Apdirbimo verdančiu vandeniu variantą atmetame iškart, kadangi produktas tiesiog išvirs.

Mes sudarėme jums specialią instrukciją.

– Perrinkite vaisius, kad iškart išmestumėte pažeistus kenkėjų, perdžiūvusius ir sugedusius.

– Padalinkite visą kiekį į kelias partijas ir kiekvieną plaukite šaltame vandenyje. Vandenį reikia pakeisti mažausiai du kartus, ypatingą dėmesį skiriant labai blizgančioms (o tai reiškia padengtoms vašku ) uogoms.

– Nuplautą dalį dėkite į kiaurasamtį, dar kartą praskalaukite jau po tekančio šalto vandens srove ir palikite parai.

– Prieš patiekdami pašalinkite kauliukus ir dar kartą patikrinkite, ar neliko sugedusių vaisių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page