Patarimai

Kodėl visi degina kavos tirščius? Po mūsų miestelį vakarais sklando žvalinantis aromatas

Vasara – vienas puikiausių metų laikų. Bet jis būtų dar geresnis, jei ne įkyrūs uodai ir kiti kenksmingi vabzdžiai. Kartu su nemaloniu zvimbimu daugelis jų neša ir įvairius susirgimus.

Repelentai iš parduotuvės, deja, ne visada efektyvūs, o dar jie brangiai kainuoja ir labai toksiški.

Ypač jiems jautrūs vaikai. Tokios priemonės sukelia ne tik alergiją, bet ir širdies ligas, o taip pat negatyviai veikia nervų ląsteles. Todėl patariame jums pamiršti parduotuvinius repelentus ir pradėti rinkti kavos tirščius…

Kaip pasidaryti repelentą savarankiškai

Uodai ir kiti kraujasiurbiai turi labai daug uoslės receptorių, kurių dėka jie ieško kraujo šaltinių. Tai daro juos jautresnius kai kuriems kvapams.

Pavyzdžiui, dūmų kvapui. Todėl geriausias būdas apsisaugoti nuo įkyrių vabzdžių – tai padegti kavos tirščius. Pirmiausia, jie skleidžia stiprų aromatą. Antra, sukuria daug dūmų.

Jei jūs nusprendėte pasėdėti lauke, atviroje terasoje ar balkone, tiesiog padėkite ant aliuminio folijos sausus kavos tirščius ir padekite juos. Taip pat prie jų galima pridėti smulkintų lauro lapų.

Priemonė veikia puikiai, ir ji visiškai nekenksminga žmogui. Tarp kitko, tirščiai  padeda apsisaugoti ne tik nuo uodų, bet ir nuo musių, skruzdžių, šliužų ir sraigių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page