Patarimai

Gausus žydėjimas nuo pavasario iki pat šalčių! Gėlė, kuri stebina

Ši gėlė gali nustebinti savo nereiklumu ir žydėti nepavargdama! Mėgausitės ryškių jos žiedų grožiu nuo pavasario iki pat šalčių.

Tačiau daugelis sodininkų nė neįtaria, apie kokią gėlę kalbame.

Kalbame apie lakišių. Mūsų platumoje jis auginamas kaip vienmetis. Gali augti tiek atvirame grunte, tiek vazone. Laiku genint susiformuoja kuplus dekoratyvus rutulys, visas aplipęs dailiais žiedais!

Lakišius visiškai nereiklus. Jis nereikalauja ypatingos priežiūros – nebent genėjimo ir standartinių trąšų, kaip ir kitos gėlės. Žydi be perstojo ir gausiai. Vos vienas krūmelis, o koks efektas!

Lakišius turi daug įvairių spalvų veislių. Kiekvienas sodininkas galės išsirinkti sau tinkamą variantą! Suaugę augalai ramiai atlaiko iki -5 laipsnių temperatūrą.

Būtent todėl jūs galėsite mėgautis jo žydėjimu nuo pavasario iki pat šalčių! Jį galima auginti tiek lauke, tiek balkone.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page