Receptai

Kaip mikrobangų krosnelėje paruošti džiovintus pomidorus. Paprasčiau nesugalvosi!

Šis būdas labai paprastas ir greitas. Taip jūs galėsite sutaupyti nepirkdami gatavų džiovintų pomidorų parduotuvėje, juk jie kainuoja nepigiai.

Produktai, būtini paruošimui:

  • Pomidorai – tvirti, mėsingi, prinokę, su plona odele, vidutinio dydžio.
  • Aliejus – rafinuotas saulėgrąžų arba alyvuogių.
  • Česnakas.
  • Raudonėlis.
  • Provanso ar Viduržemio jūros žolelių mišinys.
  • Stambi jūros druska.

Imamės paruošimo proceso:

Nuplaukite pomidorus ir nusausinkite. Po to perpjaukite per pusę ar į keturias dalis. Paimkite lėkštę su nedideliais kraštais ir dėkite ant jos pomidorus vienas šalia kito.

Pasūdykite, pabarstykite visais prieskoniais ir apliekite aliejumi.

Dėkite į mikrobangų krosnelę, nustatykite aukščiausią temperatūrą ir ruoškite 5 min. Galbūt paruošimui prireiks mažiau laiko, juk tai priklauso nuo vaisių sultingumo ir technikos galingumo.

Po to pomidorai tegu pastovi 10 min uždarytoje mikrobangų krosnelėje. Perpilkite sultis, kurios išsiskyrė, ir aliejų į kokį nors indą, o pomidorus dėkite atgal į mikrobangų krosnelę kelioms minutėms baigti gaminti.

Paskui išdėliokite pomidorus į sterilius stiklainius, sluoksniuodami juos su smulkiai pjaustytais česnakais. Užpilkite skystį, kurį nupylėte.

Uždarykite dangtelius ir laikykite šaldytuve. Juos laikyti galima ne ilgiau 6 mėn.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page