Patarimai

Pamačiau, kad draugė dažnai perka vaikišką pudrą, bet juk ji neturi vaikų. Ji papasakojo, kaip ją naudoja

Pasirodo, pati paprasčiausia vaikiška pudra gali tapti puikiu pagalbininku kiekvienai moteriai. Ji pakeis didelį kosmetikos priemonių arsenalą.

O kartais pudra padės sustiprinti ir sveikatą. Svarbiausia žinoti, kokiu atveju ji galės tapti alternatyviu pakaitalu.

Sausas šampūnas

Kai reikia skubiai atgaivinti plaukus, o galvos plauti nėra kada, verta pasinaudoti vaikiška pudra. Jos efektas primena sauso šampūno poveikį. Po kelių minučių garbanos atrodys kaip po plovimo.

Veidas

Pudrą galima naudoti kaip lengvą makiažo pagrindą. Ji puikiai susidoros su šia užduotimi, nepalikdama riebių pėdsakų. Ji papildomai atliks matinės pudros vaidmenį.

Blakstienos ir antakiai

Prieš dažant blakstienas, galima jas pabarstyti nedideliu talko sluoksniu. Šis veiksmas padės joms suteikti apimties. Paskui galima naudoti tušą. O žvilgsnis taps kerintis ir išraiškingas. Tą patį veiksmą galima atlikti ir su antakiais, kurie atrodys tankesni.

Depiliacija namuose

Atlikdamos tokią procedūrą namuose, daugelis merginų dažnai susiduria su įpjovimais ir traumomis. Kad to nenutiktų, prieš depiliaciją vašku ar cukrumi odą verta pabarstyti talku. Šiuo atveju pagerės sukibimo procesas ir sumažės įpjovimų tikimybė.

Net po skutimosi, kai kojos sudrėkinamos kremu, galima papildomai pabarstyti pudra. Oda suminkštės ir taps aksominė. O anksčiau įgyti įpjovimai pradės greičiau gyti.

Vaikiška pudra padės susidoroti dar su daugeliu problemų. Ji apsaugos nuo nuospaudų susidarymo ir sumažins pėdų prakaitavimą sportuojant.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page