Idomybes

9 vyro, žymiai vyresnio už žmoną, privalumai

Jaunos merginos renkasi susitikinėti su bendraamžiais vaikinais. Ir tai gerai. Blogai tai, kad santuokos, kuriose vyras pastebimai vyresnis už žmoną, smerkiamos visuomenėje. Tačiau neskubėkite smerkti jaunų merginų, tekančių už brandžių vyrų, jau kažko pasiekusių gyvenime. Reikalas čia gali būti visai ne piniguose.

Štai 9 žymiai vyresnio vyro privalumai, lyginant su jo 25-mečiu konkurentu.

1. Jis žino, ko jam reikia. Brandūs vyrai nuo pat pradžių supranta, ko nori iš santykių. Jie iškart supranta, tinka žmogus ar ne. Jie atviri nuoširdiems pokalbiams. Su jais jaunos merginos įgauna lengvumo ir pasitikėjimo. Palyginus su amžinu 20-mečių vaikinų blaškymusi, tai kaip šviežio oro gurkšnis.

2. Jis ne taip dažnai kalba apie politiką. Ir išvis, priešingai paplitusiai nuomonei, brandūs vyrai ne tokie nuobodos, kaip 20-30 metų jaunuoliai.

3. Jis materialiai apsirūpinęs. Brandūs vyrai dažniausiai materialiai apsirūpinę. Net jei jie ne turtingi, tai turbūt moka uždirbti pinigus. Taigi, jūsų šeimai tikrai nereikės elgetauti. Jums nereikės pergyventi, iš kur imti pinigų būsto nuomai.

4. Jūs niekada iš jo neišgirsite: „Būtent dabar aš turiu susitelkti ties karjera“. Brandus vyras moka vertinti santykius ir savo laisvalaikį. Jis greičiausiai jau padarė karjerą ir gali susitelkti ties jumis. Ir jūs nustebsite, kaip dažnai jo interesai ir hobiai gali sutapti su jūsiškiais. Argi tai ne puiku?

5. Jei jūs kenčiate nuo neryžtingumo, jis viską spręs už jus (ir tai puiku). Suaugę žmonės žino daug puikių vietų, kur galima pavalgyti, išgerti ir pabendrauti. Jie nevaikšto ratais valandų valandas prieš priimdami ir kokį nors svarbų sprendimą.

6. Seksas pavirs mylėjimusi. Galite neabejoti: jis pastoviai laikys jus už rankos ir pažindins su savo draugais. Tačiau seksas su juo bus tikras, nesuvaidintas malonumas. Jis bučiuos jus, žiūrės į akis, kasdien sakys komplimentus. Jis žino, kaip jus liesti. Jis žino, kaip suteikti jums malonumą. Ir jis tikrai pergyvens ne tik už save, bet ir už jus. Jam seksas – tai jausminė patirtis, o ne nuotykis.

7. Jis vertina gilius santykius. Brandus vyras tikrai moka mėgautis geru, giliu pokalbiu. Jis laikosi visų ritualų. Jam tikrai įdomu, kaip vystosi jūsų karjera. Jam įdomu klausytis apie jūsų keliones ir nuotykius. Ir jam neteks priminti svarbių jūsų santykių datų.

8. Jis vertina jūsų jaunystę. Pasitikintys savimi brandūs vyriškiai vertina bendravimą su jaunimu. Jie apsupa save ryškiais vidutinio amžiaus žmonėmis. Jie supranta, kad jauna žmona – tai gėris, kuriuo reikia rūpintis. Ir jie patys stengsis išsaugoti jaunystę sąmonėje ir kūne kaip galima ilgiau.

9. Jis žino, kas yra šeima. Su amžiumi ateina patirtis. Tai ne paslaptis. Bet brandus vyras gali atskleisti jums tikrą naują pasaulį. Galiausiai, jis nebijo tikrų, brandžių santykių. Jei jums kelia įtampą, kad jaunas vaikinas niekaip negali apsispręsti, nori jis vesti ar ne, pabandykite pradėti susitikinėti su brandžiu džentelmenu. Net jei jūs negalvojate, kad jis gali būti jūsų vaikų tėvu, šie laikini santykiai taps ta patirtimi, kurios jūs niekada nepamiršite.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page