Gyvūnai

Maratono dalyvė šalikelėje paėmė šuniuką ir prabėgo su juo dar 30 km iki pat finišo

Tailando vakaruose įvyko maratonas, kurio metu sportininkai pagal tradiciją nubėgo 42 km. Hemdžira Klongsagun ypač išsiskyrė, bet ne tuo, kad užėmė pirmą vietą ar sumušė rekordą. Kaip praneša RunnersWorld, ji atsinešė į finišą mažą šuniuką. Bėgikė papasakojo, kad 12-ame kilometre pastebėjo maratonininkus, kurie kažką apibėgdavo.

Kai ji priartėjo, šalikelėje pamatė bejėgį šuniuką. Netoliese nebuvo namų, iš kurių jis galėtų pabėgti, ar kokios nors užuominos į gyvūno šeimininkus. Hemdžira nusprendė, kad šuniukui nesaugu likti ant kelio ir pasiėmė jį su savimi. Taip mergina nubėgo dar 30 km, laikydama pūkuotą mažylį po pažastimi.

12-ame maratono kilometre bėgikė pastebėjo šalikelėje mažą šuniuką.

Netoliese nebuvo šeimininkų ar namų, iš kur jis galėjo pabėgti, ir mergina nusprendė pasiimti nelaimėlį.

Ji prabėgo su juo ant rankų dar 30 km, ir jie kartu baigė distanciją.

Finiše miela porelė pateko į kamerų objektyvus ir iškart tapo maratono žvaigžde.

Pūkuotajam keleiviui maratonas pasirodė varginančiu renginiu, ir jis greitai užmigo.

Mergina bandė rasti savininkus ir patalpino skelbimą socialiniuose tinkluose, tačiau niekas neatsiliepė.

Finiše mergina papasakojo, kad buvo nelengva bėgti su tokiu mielu, bet visgi juntamu balastu.

Bet ji negalėjo mesti jo likimo valiai tame dulkėtame kelyje.

Mažylio šeimininkai taip ir neatsirado, ir Hemdžira su malonumu pasiliko jį sau. Gelbėtoja ir naujoji šeimininkė pavadino augintinį Čombuengu to paties maratono garbei. Ji įsitikinusi, kad mažylis pripras prie naujos šeimos ir bus laimingas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page