Idomybes

Gruzinas-albinosas ir gražuolė manekenė. Kaip gyvena neįprasta pora ir kaip atrodo jų vaikas

Bera Ivanišvili ir Nanuki Gudavadze – gražiausia pora iš Gruzijos, kuria galima ilgai gėrėtis. Jaunuolis yra albinosas, o jo žmona dirba modeliu ir išsiskiria nepaprastu grožiu.

Dar vienas daug reiškiantis faktorius yra tai, kad vaikinas – buvusio Gruzijos ministro pirmininko ir labai turtingo žmogaus sūnus.

Kaip susiklostė šios neįprastos poros gyvenimas? Ir į kurį jų panašus jų sūnus, kuris gimė 2019 metais?

Pats Bera gimė Prancūzijoje 1994 m. Jo tėvas – gruzinų verslininkas ir politikas Bidzina Ivanišvili, kuris, „Forbes“ manymu, yra turtingiausias Gruzijos pilietis.

Berą galima laikyti nepaprastu vaiku. Dar vaikystėje jis tapo dviejų šalių – Gruzijos ir Prancūzijos piliečiu.

Turbūt visi supranta, kad vaikinas visą savo gyvenimą buvo visiškai aprūpintas ir leido sau viską.

Beros visiškai nedomino politika ir verslas, ir jis nesiruošė tęsti tėvo darbų. Jis išaugo menišku žmogumi, labai mėgo dainuoti ir rengti pasirodymus publikai. Jis atidarė savo studiją, kurią pavadino „Gruzijos svajonė“.

Savo filmuotus vaizdo klipus jis talpina YouTube, jie yra labai populiarūs ir surenka daugiamilijonines peržiūras. Berai imponuoja europietiška atlikimo maniera, jo dainos pagrinde yra anglų kalba.

Ilgą laiką vaikinas buvo laikomas sėkmingiausia Gruzijos partija. Kas galėtų abejoti! Juk jis paveldės visą savo tėvo turtą. Be to, jis labai patrauklus jaunuolis. Jo kūno sudėjimas sportiškas, kurį jis palaiko uoliai užsiimdamas sportu. O sniego baltumo plaukai ant viso kūno daro jo įvaizdį paslaptingą ir gundantį.

Prieš kelis metus Bera oficialiai įteisino santykius su modeliu Nanuki Gudavadze, kuo nuliūdino savo gerbėjas. Anksčiau mergina dirbo modeliu ir filmavosi reklamose. Dabar ją domina mados tinklaraščiai.

Įsimylėjėliai susitikinėjo vos kelis mėnesius ir nusprendė susituokti. Turbūt kiekvienas jų suprato, kad rado savo antrąją pusę.

Bera iš prigimties didelis romantikas. Specialiai jai jis sukūrė kelias dainas ir nufilmavo vaizdo klipus. Argi ne apie tai svajoja visos merginos?

2018 metais pora atšoko vestuves, kurios tapo reikšmingiausiu įvykiu Gruzijoje. Pirmiausia jie susituokė pagrindinėje Gruzijos cerkvėje, laikydamiesi visų nacionalinių papročių, o paskui surengė šventę, trukusią 3 dienas.

Ir nors jų santuoką palaimino pats Gruzijos patriarchas, skandalo išvengti nepavyko. Įdomu, kad, kol vyko ceremonija, šventovė buvo uždaryta lankytojams. Nei žurnalistai, nei šiaip turistai negalėjo užeiti į pagrindinę Mcchetos cerkvę. Žinoma, daugelis žmonių liko nepatenkinti.

Praeitais metais porai gimė sūnus. Jis dar labai mažas, kad aptarinėtume jo išvaizdą. Bet tai, kad jis ne albinosas, suprantama žiūrint į foto.

Pirmieji mažylio plaukučiai gana tamsios spalvos, kaip jo motinos, ir žydros akys, kurias jis paveldėjo iš abiejų tėvų.

Visiems labai smalsu, koks išaugs berniukas pas tokią netradicinę porą. Bet tai, kad jis bus laimingas, abejonių nekelia. Juk jo tėvai myli jį labiau už viską pasaulyje.

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page