Idomybes

Vyrai norėtų pasakyti moterims šiuos 10 dalykų…

Mes ne akli ir pastebime neskustas jūsų kojas, nedažytas plaukų šaknis ir kitas smulkmenas. Tiesiog mums kartais būna nusispjaut į tai, jei mes tikrai jumis domimės.

1. Mes niekada nepaliekame moterų, su kuriomis mums gerai. Ir netgi tas, su kuriomis kadaise buvo gerai – ne iškart.

2. Mes suprantame moteris dvigubai mažiau, nei norėtųsi. Tačiau dvigubai daugiau, nei jūs manote.

3. Dauguma mūsų moka skalbti. O taip pat lyginti, šluostyti dulkes ir net gamintis kažką sau priimtino. Todėl moters pagalba buityje mums nėra tokia būtina, kad kęstume dėl to irzlumą ir nepagarbą.

4. Mes nebijome stiprių moterų. Jos mums paprasčiausiai nepatinka, kaip jums nepatinka silpni vyrai. Abu šie tipažai – nykstantys, todėl lengvai sueina: pora iš stiprios moters ir silpno vyro – tai ne retenybė, o greičiau klasika.

5. Jei vyras atrodo neiniciatyvus liurbis, galbūt jis paprasčiausiai jūsų nenori. Taip, taip irgi būna! Mes sugebame ir papūsti uodegas lyg povai, ir griūti žiemos miego lyg lokiai – priklausomai nuo situacijos.

6. Draugo apmąstymai apie pasaulio likimą ir būtovės slėpinius turėtų atkreipti jūsų dėmesį. Tai gali būti prostatito simptomai!

7. Mergina, rėkianti ant padavėjo, nekelia mums pagarbos. O tik nusivylimą ties pasibjaurėjimo riba.

8. Kartais mes tikrai žinome, ką darome. Net kai jums labai nesinori to pripažinti.

9. Mes galime nesiraukydami ilgai vykdyti jūsų kaprizus. Tačiau kartais tai paprasčiausias smalsumas – kaip toli jūs galite nueiti su savo egoizmu. Susumavus rezultatus dažniausiai daromos išvados.

10. Mes ne akli ir pastebime neskustas jūsų kojas, nedažytas plaukų šaknis ir kitas smulkmenas. Tiesiog mums kartais būna nusispjaut į tai, jei mes tikrai jumis domimės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page