Gyvūnai

Jauniklis vokiečių aviganis praėjo mokymus, tačiau buvo atleistas iš policijos dėl neįtikėtinai mielos priežasties

Susipažinkite, tai Gevelas, vokiečių aviganio šuniukas, kuris praėjo visą būtiną pasiruošimą stojimui į Kvinslendo valstijos, Australija, policijos tarnybinių šunų gretas. Tačiau šuo buvo atleistas iš tarnybos, kadangi buvo pernelyg draugiškas. Taip, netgi šitaip nutinka! Gevelas buvo vienas geriausių tarp visų 40 šunų, kurie pradėjo specialų pasiruošimą kartu su juo, tačiau jo geras būdas pakišo jam koją.

Tačiau liūdėti neverta, juk jis taip patiko Vyriausybės Namų darbuotojams, kad specialiai jam įsteigė naują
pareigybę: vicekarališkasis šuo! Su visais skiriamaisiais ženklais, kurie buvo sukurti specialiai Gevelui.

Dabar jis ceremonijų šuo, į kurio pareigas įeina Vyriausybės Namų lankytojų sveikinimas, o taip pat
dalyvavimas priėmimuose ir oficialiuose renginiuose su Kvinslendo gubernatoriumi. Tai bent karjera!

Susipažinkite, tai Gevelas, šunelis, kuris praėjo visą būtinąjį pasiruošimą stojimui į Kvinslendo valstijos, Australija, policijos tarnybinių šunų gretas.

 

Tačiau šuo buvo atleistas iš tarnybos, kadangi jį palaikė pernelyg draugišku.

 

Gevelas buvo vienas geriausių tarp visų 40 šunų, kurie pradėjo specialų pasiruošimą kartu su juo, tačiau jo geras būdas pakišo jam koją.

Tačiau liūdėti neverta, juk jis taip patiko Vyriausybės Namų darbuotojams, kad specialiai jam įsteigė naują pareigybę: vicekarališkasis šuo!

Su visais skiriamaisiais ženklais, kurie buvo sukurti specialiai Gevelui.

Dabar jis ceremonijų šuo, į kurio pareigas įeina Vyriausybės Namų lankytojų sveikinimas, o taip pat dalyvavimas priėmimuose ir oficialiuose renginiuose su Kvinslendo gubernatoriumi.

Dabar jis visų numylėtinis!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page