Gyvūnai

Gyvenu savo malonumui: labiausiai atsipalaidavęs katinas pasaulyje, tautos numylėtinis ir memų herojus

Internetas pilnas pasakojimų apie daugybę katinų, tapusių žymiais dėl savo neįprastos išvaizdos ar elgesio. Šiandien norisi papasakoti apie katiną, kuris pakerėjo ne tik Stambulą, bet ir daugybę interneto naudotojų.

Susipažinkite su labiausiai atsipalaidavusiu katinu, kokį tik matėte. Būtent taip jį vadina internete. Jo atvaizdai greitai išplito po jų pasirodymo internete. Šis gatvės katinas tarp gyventojų buvo žinomas kaip Tombili (išvertus reiškia „pūkuotukas“). Kas jame tokio ypatingo? Jo unikali maniera – visiška relaksacija, taika ir ramybė.

Tombili dažnai būdavo galima pamatyti prie vietos kavinės, kur jis mėgdavo ilsėtis. Įstaigos svečiai dažnai glostydavo šį draugišką pūkuotuką, nes jis atrodydavo toks laimingas ir patenkintas.

Laikui bėgant jis tapo miesto simboliu, gaudamas meilės ir dėmesio tiek iš vietinių gyventojų, tiek iš turistų.

Internete pasirodė daugybė jo fotografijų, kurios traukė dėmesį ir kėlė susižavėjimą. Deja, 2016 rugpjūtį Tombili išėjo iš gyvenimo. Jo amžius liko mįslė, tačiau jo atminimas gyvas daugelio širdyse. Atsidėkodami katinui, tapusiam jų miesto simboliu, Stambulo gyventojai inicijavo peticiją su siūlymu pastatyti paminklą Tombili garbei.

Peticiją plačiai palaikė ir tų pačių metų spalį buvo pastatytas paminklas toje vietoje, kur Tombili dažnai leido laiką. Į jo atidarymą susirinko šimtai dėkingų žmonių.

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page