Gyvūnai

Vyras, gelbėdamas nuo užmigdymo šunį, iš tiesų išgelbėjo dar 6 šuniukus

Benamių gyvūnų prieglaudoje buvo šuo, kurį turėjo užmigdyti. Apie tai išgirdo Šarlotės miesto, kuris randasi Šiaurės Karolinos valstijoje, JAV, gyventojas. Jis nusprendė atvykti kalytės, vardu Ema, ir išgelbėti ją.

Anksčiau Nikolas turėjo ištikimą keturkojį draugą, kurį jis irgi pasiėmė iš prieglaudos. Ir štai Šina, Nikolo draugė, pasakė jam, kad yra kalė, kurią nori užmigdyti. Ji randasi gyvūnų prieglaudoje.

Nedelsdamas Nikolas išvyko kalės Emos. Kai tik ją pamatė, iškart suprato, kad būtent ji turi tapti jo drauge. Jis su gyvūnų apsaugos bendrijos pagalba pasiėmė augintinę sau. Po kurio laiko ištikima draugė buvo namuose su savo šeimininku, kurio laukė siurprizas. Ema buvo nėščia.

Prieglaudoje, kurioje ji gyveno, to nežinojo. Nikolas nusprendė rūpintis ne tik kale, bet ir jos šuniukais. Kartu su Šina jis nuvyko į zooparduotuvę, kur nupirko viską, kas reikalinga mažyliams – būtinus pašarus, vitaminus, o taip pat žaisliukus ir paklotėlius.

Greitai kalė atsivedė 6 šuniukus. Tai buvo 2 žavios mergaitės ir 4 simpatiški berniūkščiai. Nikolas ir Šina rūpinasi mažyliais ir labai juos myli. Jis nori pasilikti kalę pas save.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page