Gyvūnai

Berniukas iš prieglaudos ima tik senus šunis, kurių niekas nenori priimti į šeimą

8-mečio Robio gyvenimas iki susitikimo su įtėviais buvo pilnas sielvarto ir pažeminimų. Nuo gimimo jis buvo mušamas ir kentė psichologinį smurtą. Marija ir Čarlzas įsisūnijo Robį prieš 3 metus, paėmę iš globėjų šeimos.

Poros namuose visada būdavo gyvūnų, o pastaruoju metu jie pradėjo imti iš prieglaudos pagyvenusius šunis, kurie retai domina žmones, pageidaujančius laikyti augintinį. Būtent šis faktas iš tiesų suartino šeimą. Pasirodė, kad berniukas labai sujaudintas dabartinių savo tėvų gerumo ir nesavanaudiško rūpesčio.

Vaikas paaiškino, kad supranta,kaip jam pasisekė sutikti Mariją ir Čarlzą, juk žmonės nori įsivaikinti kūdikį, o vyresniems vaikams šansų rasti mylinčius tėvus mažai.

Kai tik Robis tapo pilnateisiu šeimos nariu, jie pasiėmė namo dar vieną suaugusį šunį Bafi. Kartą jį nuvežė į kliniką pašalinti dantų akmenų ir sugedusių dantų.

Tačiau veterinaras pranešė, kad narkozė pražudys gyvūną, iš tyrimų paaiškėjo, kad senutės inkstuose negrįžtami pokyčiai. Pasak daktaro, toliau situacija tik blogės ir gailestingiausia būtų padėti šuniui išeiti be kančių.

Susikrimtę sutuoktiniai nusprendė neslėpti nuo sūnaus, kad greitai jie gali netekti Bafi. Marija tuoj pat išvyko į mokyklą berniuko. Ji buvo sujaudinta, kaip rimtai jis sureagavo į skaudžią naujieną.

Robis pasakė motinai, jog nori, kad jo Bafi išeitų į šunų Vaivorykštę be kančių ir skausmo. Jis žino, kad liūdna tiems, kurie lieka ir nori apkabinti savo šunį paskutinėmis minutėmis.

Tėvai išpildė jo prašymą, jie visi kartu palydėjo augintinę į paskutinę kelionę. Moteris internete pasidalijo sūnaus, jausmingai apkabinusio Bafi, nuotraukomis ir papasakojo jų istoriją. Ji parašė, kad jos sūnus – stebuklas, nepaisant sunkios patirties, jo širdis didelė ir jis moka užjausti.

Kartą berniukas pasakė Marijai, kad nesvarbu, kiek laiko mes ką nors mylime, juk meilės galia nuo to nepriklauso. Kai moteris paprašė jo paaiškinti savo mintį, Robis atsakė, kad jie pažįstami vos porą metų, tačiau jis jaučia jos meilę, lyg būtų tikras jos sūnus, o ne įsūnis.

Ši istorija pasklido žiniasklaidos dėka praeitų metų pradžioje. Robis toliau globoja suaugusius gyvūnus, jis savanoriauja visuomeninėje organizacijoje, o jo pavyzdys įkvėpė daugelį. Kartą šeima sužinojo, kad tik per dieną iš prieglaudų paėmė 25 pagyvenusius gyvūnus.

Jaunasis aktyvistas tikisi, kad žmonės pasidarys geresni ne tik suaugusiems gyvūnams, bet ir vaikams bei pagyvenusiems žmonėms. Berniukas įsitikinęs, kad kai tik jis užaugs ir taps savarankiškas, būtinai priims į šeimą vyresnius vaikus. O kol kas jis ir jo šeima suteikė prieglobstį 6 suaugusiems šunims.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page