Idomybes

Psichologo patarimai kiekvienai dienai

1.Aš nežinau kelio į sėkmę. Tačiau žinau kelią į nesėkmę – tai noras patikti visiems.

2. Nėra vyriškos ar moteriškos logikos, yra mokėjimas arba nemokėjimas teisingai mąstyti.

3. Nori pažinti svarbiausią savo priešą? Paželk į veidrodį. Susidorok su juo – likę išsilakstys.

4. Su draugais bendrauti malonu, su priešais – naudinga.

5. Yra vienintelė pateisinama santykių nutraukimo ir išėjimo iš darbo priežastis – neįmanomas asmenybės augimas susidariusiose sąlygose.

6. Nebrandi asmenybė dažnai žino, bet nemoka. Brandi ne tik žino, bet ir moka. Todėl nebrandi asmenybė kritikuoja, o brandi daro.

7. Dalinkis tik džiaugsmu ir su draugais, ir su priešais. Draugas apsidžiaugs, priešas nusimins.

8. Nesivaikyk laimės, o rask vietą, kur ji gyvena. Ir laimė pati tave ras. Galiu pasufleruoti, kur gyvena tavo laimė – tai tu pats. O kelias į ją – maksimalus visų savo gebėjimų vystymas.

9. Laimė – tai teisingai organizuotos veiklos „šalutinis produktas“.

10. Jei kažkas papriekaištavo tau dėl nedėkingumo, iškart išsiaiškink, kiek kainuoja jo paslauga, atsiskaityk ir daugiau neturėk su šiuo žmogumi reikalų.

11. Jei nori kažkam kažką įrodyti – reiškia, gyveni dėl to, kuriam nori tai įrodyti. Jei gyveni dėl savęs, tai nėra būtinybės kažkam kažką įrodinėti.

12. Svajonės – tai mūsų gebėjimų balsai. Štai aš nesvajoju dainuoti operoje. Nėra nei balso, nei klausos. O jei svajočiau, tą svajonę kaitintų mano gebėjimai.

To pasekoje pabandyčiau patekti į operą. Tiesiog reikia galvoti, kaip šią svajonę įgyvendinti. Čia svarbiausia – neskubėti, tada pavyks pakankamai greitai.

Gerai, kai žmogus apie save gali pasakyti štai ką: „Aš tik tuo ir užsiimu, kad bandau įgyvendinti savo svajones“.

13. Kad sužinotum, kaip žmonės žvelgia į tave, papasakok jiems savo planus ir svajones. Tas, kas jaučia tau slaptą neapykantą, juos kritikuos. O tas, kuris linki visa ko geriausio, patars, kaip tai padaryti.

14. Bendraudamas su žmogumi atmink, kad jis yra geros nuomonės apie save.

15. Pasiek sėkmę – praeis nuoskaudos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page