Gyvūnai

Šeima buvo priversta palikti šunį namie likus akimirkai iki tornado

Sutuoktiniai Briusas ir Oni Danlepai gyvena Amerikoje, Arkanzaso valstijoje. Jų namuose gana daug augintinių: 4 katės ir 2 šunys.

Kartą rytą, kai Danlepai tik pabudo, į duris pasibeldė susijaudinusi kaimynė. Ji pranešė, kad link jų miesto juda tornadas. Kaip tyčia pas Briusą ir Oni vakare sutriko elektros tiekimas ir jie apie tai nieko nežinojo. Sutuoktiniai, nespėję iš anksto pasiruošti evakuacijai, paskubomis sugebėjo tik padėti neįgaliam kaimynui nusileisti į slėptuvę.

Jie nespėjo rasti visų savo gyvūnų. Raudodami dėl to, kad teko palikti vieną katę ir vieną šunį, Danlepai nusileido į rūsį, įrengtą taip ,kad padėtų išgyventi stichiją.

Po kurio laiko Briusas ir Oni nusprendė patikrinti, ar tornadas baigėsi. Tikrai, stiprus gūsingas vėjas nurimo. Jis buvo nunešęs sutuoktinių namo stogą. Smarkiai nukentėjo ir ūkiniai pastatai. Bet ne dėl to pergyveno Danlepai. Jie ėmė kviesti viršuje likusius šunelį ir katinėlį.

Šansų, kad gyvūnai išgyveno, buvo nedaug. Koks gi buvo sutuoktinių džiaugsmas, kai po kelių minučių iš nuolaužų netikėtai išlindo plaukuotas šunelio snukutis.

Danlepai puolė jį glamonėti. Briusas ir Oni su ašaromis akyse prašė savo numylėtinio atleidimo už tai, kad paliko jį stichijos centre. O jis paprasčiausiai laižė juos.

Po poros minučių grįžo ir katytė. Laimei, visi augintiniai pasirodė gyvi ir sveiki.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page