Gyvūnai

Katė su sužeistu stuburu išgelbėjo gyvybę 5 kačiukams!

Benamės katės Dašos istorija apstulbino gyvūnų gelbėtojus. Pūkuota murklė pasirodė tikra didvyrė! Katė labai rimtai nukentėjo nuo žmogaus rankos: jos stuburas buvo sutrenktas. Pasak gyvūnų gelbėtojų, jai trenkė kastuvu…

Bet nepaisydama to, Daša visą žiemą rūpinosi savo mažaisiais kačiukais! Vargšė vos judėjo, bet nepaliko savo vaikučių. Ji iš paskutiniųjų kovojo dėl jų gyvybės.

Kad mažyliai nesušaltų, katė rado jiems sąlyginai šiltą ir saugų prieglobstį. Žiemai kačių šeimyna apsigyveno apleistame name. Daša, nepaisydama skausmo, parnešdavo maisto ir sugebėjo išmaitinti visus 5 kačiukus!

Laimei, apie nelaimingo gyvūno likimą laiku sužinojo gyvūnų gelbėtojai. Katę ir kačiukus paėmė iš jų laikino prieglobsčio ir nuvežė į kliniką. Jiems visiems reikėjo pagalbos.

Nepaisant Dašos pastangų, kačiukai kenčia nuo svorio trūkumo. Tačiau esant reikiamai mitybai ir priežiūrai tai lengva pataisyti. Pačios katės būklė irgi nelabai nudžiugino veterinarus. Be stuburo traumos, vargšė patyrė dar ir insultą!

Dabar Daša yra gydoma, jos gyvybei pavojus jau negresia. Katė neblogai juda savarankiškai, ji greitai išmoko eiti į dėžutę. Kartais eidama vargšė praranda pusiausvyrą ir griūva ant šono.

Kol kas gyvūnai lieka klinikoje, tačiau savanoriai jau ieško jiems šeimininkų bent jau laikinai globai.
Daša nusipelnė tapti mylima augintine, juk ji – tikra didvyrė!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page