Gyvūnai

Mergina 2 metus ieškojo dingusio šuns, o paskui nusprendė pasiimti šunį iš prieglaudos

Amerikietė Aiša Nieves atgavo prarastą džiaugsmą po to, kai nusprendė vėl pasiimti į namus šunį. Moteris sunkiai pakėlė numylėtinio, 5-mečio Kuve praradimą. Prieš 2 metus ji grįžo namo ir rado išverstą tvorą prie namo. Pasirodo, kol jos nebuvo, į tvorą įsirėžė automobilis. Šuns kieme Aiša nerado.

Augintinio paieškos irgi nedavė rezultatų. Moteris ilgai kentėjo, pati mintis, kad jos berniuką kas nors galėjo nuskriausti,darė ją nelaimingą. Kuve atsirado jos namuose, kai buvo 7 savaičių šuniukas.

Triukšmingas ir švelnus rotveilerio ir pitbulio mišrūnas buvo jos numylėtinis. Jis žaidė su jos vyresniuoju sūnumi, ji tikėjosi, kad taip pat linksmai jie elgsis su dar negimusiu antruoju mažyliu.

Kai jaunesniajam sūnui sukako metai, Aiša nusprendė ir jam suteikti galimybę pajausti, kas yra keturkojo draugo meilė.

Moteris apsilankė vietinės gyvūnų prieglaudos tinklapyje ir ėmė ieškoti būsimo šeimos nario, kol neaptiko iki skausmo pažįstamo snukučio. Iš pradžių ji nepatikėjo savo akimis, tačiau įsižiūrėjusi aptiko žymę – randą. Aiša Nieves jaudinosi, kad šuo negalės atleisti jai ilgo išsiskyrimo. Ji paruošė Kuve dokumentus, kuriuos iki šiol saugojo, bei reikiamą apiforminimui sumą ir išlėkė į prieglaudą.

Jų susitikimas buvo nepamirštamas, Aišai neteko įtikinėti darbuotojų, kad šuo jos. Kai tik Kuve pamatė šeimininkę, jis vos neužduso ant pavadėlio, taip lėkė pas ją. Kai šunį paleido, jis užšoko Aišai ant kelių ir nenorėjo išeiti. Jie glamonėjosi ir bučiavosi, negalėdami patikėti, kad atrado vienas kitą.

Kaip paaiškėjo paskui, šuo pateko į prieglaudą antrą kartą. Pirmą kartą po to, kai mašina išvertė tvorą, smalsusis Kuve patraukė tyrinėti apylinkių ir buvo sugautas savanorių. Jie nusprendė rasti jam namus ir šeimininkus.

Labai greitai mišrūnas iškeliavo į naują šeimą. Nelaimei ar laimei, naujieji savininkai dėl susiklosčiusių aplinkybių grąžino Kuve į prieglaudą. Ten jį ir rado nusiminusi buvusi šeimininkė. Dabar Aiša absoliučiai laiminga ir įsitikinusi, kad daugiau neleis savo berniukui pasimesti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page