Gyvūnai

Išgelbėta mažylė meškėnė, kuri galvoja, kad ji šuo

Praeitais metais Bahamų salų gyventoja Rozi Kemp rado iš medžio iškritusią mažą meškėno patelę. Rozi ir jos dukra negalėjo rasti mažylės mamos, todėl nusprendė priglausti ją namuose ir davė jai labai juokingą vardą – Moliūgėlis. Su laiku mažylė išgijo nuo gautų traumų ir persikėlė gyventi pas Lorą ir jos vyrą.

„Ji iškart rado bendrą kalbą su dviem mūsų anksčiau išgelbėtais šunimis. Kur mes beeitume, ji visur vaikšto mums įkandin“,- su šypsena pasakoja Lora.

Moteris tęsia: „Kartais man atrodo, kad Moliūgėlis galvoja, kad ji šuo. Mažylė jaučiasi lygi su išgelbėtais šunimis. Ji būna su jais grubi, auklėja juos, bet ir gerbia.“

Rozi Kemp galiniame kieme rado mažylę meškėnę su lūžusia letena.

Mažylė gulėjo ten vienui viena, todėl žmonės nusprendė pasiimti ją namo.

„ši draugiška mažylė akimirksniu rado bendrą kalbą su mumis ir mūsų šunimis“,- sako Lora.

„Ji ir sekioja paskui mus.“

„Meškėno patelė galvoja, kad ji šuo!“.

Lora juokauja: „Su nauju šeimos nariu mums prisidėjo truputis darbo“.

„Ji neįtikėtinai protinga!“

Šis mažas kailio kamuoliukas lyg sniegas ant galvos nukrito į šią šeimą ir tapo žmonėms tikra likimo dovana. Dabar ir aš užsimaniau meškėno! Papasakok apie Moliūgėlį savo bičiuliams.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page