Gyvūnai

Jaunuolis išgelbėjo iš upės labradorų veislės šunį, o apdovanojimą paaukojo prieglaudai

Visi, kurių augintiniai buvo pasimetę, žino, kaip sunku susitvarkyti su užplūdusia emocine būsena. O jei dingęs gyvūnas turi kokių nors susirgimų, tokiais atvejais žemė slysta iš po kojų. Laimei, dar liko žmonių, kurie pasiruošę padėti beviltiškoje situacijoje. Šiandieninė istorija nutiko Kalifornijoje labradorui, vardu Koulas.

Dingimo metu Koului buvo 12 metų ir jis visiškai nieko nematė. Taip, šunų uoslė puikiai išvystyta, tačiau orientuotis aplinkoje tokiems gyvūnams pakankamai sunku.

Šeimininkai ieškojo Koulo visą savaitę, bet veltui. Žmonėms pasakė, kad per tą laiką šuo galėjo žūti užpultas plėšrūnų. Tačiau šeimininkai nesiruošė nuleisti rankų. Jie visame mieste platino skrajutes apie Koulo dingimą, tikėdamiesi aplinkinių pagalbos.

Vieną dieną šuns šeimininkų kaimynas Denas Etradas vedžiojo savo augintinius miške kartu su draugais. Ir kai jie ėjo pro upę, joje pamatė kažką panašaus į šiukšlių krūvą. Įsižiūrėjęs vyriškis atpažino aklą šunį. Aišku, jis žinojo apie kaimynų šuns dingimą.

Pirmiausia, ką pagalvojo vyrai, kad šuo nuskendo. Tačiau pasirodė, kad šunį dar galima išgelbėti. Denas įbrido į upę ir ištempė Koulą, kuris apsidžiaugė išgelbėtas.

Pasirodė, kad Koulas taip nusilpo, kad negalėjo paeiti. Ir tai buvo nenuostabu, juk jis neėdė daugiau nei
savaitę. Denui teko nešti šunį ant pečių.

Gelbėtojo draugas pranešė šeimininkams apie džiugų radinį ir pastarieji iškart išvažiavo jų pasitikti. Šeimos susitikimas buvo toks jautrus, kad visi braukė ašaras.

Denas neėmė apdovanojimo už šuns išgelbėjimą, o paprašė perduoti pinigus gyvūnų gelbėjimo fondui arba prieglaudai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page