Gyvūnai

Linksma istorija apie katiną, kuris pabėgo ir grįžo su rašteliu apie net 3 skumbrių skolą!

Naminiai augintiniai visada bus neišsenkantis linksmų ir juokingų istorijų šaltinis. Praeitą savaitę taip nutiko žaviam katinėliui iš Tailando, kurio šeimininkas Čang Fuak neįvardijo išdaigininko vardo.

Dar daugiau, dėl šio uodeguočio darbelių dabar jam kabo net 3 skumbrių skola, o pats Čang nė kąsnelio neparagavo! Katinas pabėgo savo katiniškais reikalais trims dienoms, o paskui, kaip įpratęs, grįžo. Tačiau buvo neįprasta detalė.

Rainasis klajūnas pabėgdavo ir anksčiau, Čang dėl jo nepergyvena – katinas pernelyg atsargus, kad patektų į nemalonumus. Be to, nors iš išvaizdos nepasakysi, rainasis murklys turi retą charizmą, taigi, niekas iš žmonių jo nenuskriaus. Katinas turėjo naują antkaklį, o ant jo – kartono gabalėlis-raštelis! Tai kažkas naujo.

Laiško tekstas teigė, kad mielas katinėlis su alkanomis akimis atėjo į paviljoną Nr.2 gyvos žuvies turguje , kur taip ilgai kankino tetulę Mei spoksodamas į skumbrę ant prekystalio, nebandydamas išprašyti žuvelės, kad pardavėjos širdis neišlaikė.

Paprastų valkataujančių katinų ji nesigaili, bet šitas…žodžiu, katinas gavo visą žuvį. Ir ką čia daug beaiškinti, bet jis nepriėdė!Žodžiu, katino šeimininke, tu dabar skolingas už tris, visas tris skumbres!

Raštelyje buvo ir telefono numeris.

Įrašas surinko daugybę komentarų. Nuo tokių kaip „tegu katinas ir atidirba“ iki „o galėjo ir pigia žuvimi pašerti“. Kažkas manė, kad tai pokštas, tiesiog pardavėja norėjo įsitikinti, kad katinas saugiai grįžo namo. Arba tetulė Mei ieško kontakto su jo šeimininku, turėdama tolimesnių planų?

Kai kurie net pasiūlė sumokėti už žuvį, kad tik sužinotų istorijos tęsinį. Čang dabar svarsto.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page