Gyvūnai

Šuo nenorėjo palikti prieglaudos be savo mylimosios

Tuomet, kai nutiko ši istorija, amerikietė Ketrin Biorster ir jos vyras gyveno vieni. Mylimas jų šuo mirė prieš 9 metus ir pora buvo taip prislėgta, kad ilgus metus nieko nesiryžo įsigyti. Tačiau likimas turėjo kitų planų.

Kartą Ketrin Facebooke perskaitė Filadelfijos gyvūnų kontrolės ir priežiūros organizacijos pranešimą apie tai, kad jie bando rasti namus porai pitbulių.

Iš publikacijos buvo aišku, kad gyvūnai labai prisirišę vienas prie kito, ypač patinas prie patelės. Šuo nenori nė per žingsnį trauktis nuo savo mylimosios.

Organizacijos nariai pranešė, kad jei artimiausiu metu neatsiras norinčių paimti porą kartu, tai, kaip jie to nenorėtų, teks ieškoti šeimininkų kiekvienam jų atskirai. Tuo labiau, kad į berniuką jau buvo keli pretendentai.

Ketrin persiuntė pranešimą savo vyrui ir sutuoktiniai kelias dienas ieškojo sprendimo. Galų gale pora nuvyko į prieglaudą susipažinti su pitbuliais. Ir abu iškart įsimylėjo abudu šunis.

„Praleidę su jais kažkiek laiko mes supratome, kad jau negalėsime palikti jų. Todėl mes greitai atlikome formalumus ir tą patį vakarą (ne be džiaugsmo ašarų) parsivežėme šunis į savo namus“,- pasakė Ketrin. Biorsteriai pavadino pitbulius Gasu ir Nina. Šuneliai greitai apsiprato naujuose namuose. Jie buvo energingi ir džiugūs. Jautėsi jų dėkingumas už tai, kad jų neišskyrė.

„Dabar aš suprantu, kad Gasas būtų greitai užgesęs be Ninos. Ji jo palaikymas ir atrama,- pranešė Ketrin. – Jei mes būtume pasiėmę jį ir auklėję be jos, jis visada būtų jos ieškojęs. Nina visgi truputį daugiau nepriklausoma, bet ir jai būtų buvę liūdna be kompaniono.“

Praėjus 4 metams Biorsteriai negali įsivaizduoti gyvenimo be Gaso ir Ninos. Ketrin dažnai dalijasi linksmosios porelės nuotykiais Instagrame (@gusandnina). Šunys dievina viską daryti kartu: bėgioti, žaisti, išdykauti ir, žinoma, miegoti.

Bendras jų gyvenimas dabar pripildytas komforto, džiaugsmo ir meilės. Ačiū Biorsteriams už tai, kad
jiems visa tai suteikė!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page