Idomybes

Auksinė gyvenimo išmintis: pamirškite tuos, kuriems jūs nereikalingi, o jau tuos, kurie jūsų nemyli, tuo labiau

Už viską, kas vyksta jūsų gyvenime, atsakote jūs patys

Priimkite tai kaip duotybę ir nebeieškokite kaltų. Kuo greičiau suprasite, kad jūs ir tik jūs esate kaltas dėl savo nesėkmių ir sėkmių, tuo greičiau pradėsite kontroliuoti situaciją.

Praeitis ir vadinama praeitimi, nes ji praėjo ir nebegrįš

Čia pakeisti jau nieko neįmanoma. Guostis ir dėl ko nors gailėtis neverta. Taigi, geriau galvokite apie ateitį. Tai gerokai racionaliau.

Ką nors pakeisti – ne jūsų valioje

Gana viltis, kad kažkas jūsų dėka taps kitokiu žmogumi. Žmones keičia tik aplinkybės.

Silpnybė nėra „paklausi“

Reikalingi tik stiprūs. Silpni, verksniai, pavargę niekam neįdomūs. Net jei jus išklausė ir užjaučia – netikėkite. Tai tiesiog iš mandagumo. Todėl susiimkite į rankas.

Viskas, ką darome, turi tęsinį

Todėl spręsdami, kaip mums pasielgti, mes iš esmės renkamės, kas su mumis bus ateityje. Todėl labai gerai apmąstykite visas tokias „nedideles kvailystes“, kurias ketinate padaryti, nes visos jos turi pasekmes.

Nė vienas nesame amžinas

Anksčiau ar vėliau mes numirsime. Liūdėti dėl to paprasčiausiai beprasmiška. Geriau jau negvildenti šios temos. Tik nereikia gyventi taip, tarsi mirtis jus ištiks jau rytoj. Bet nereikia ir taip, tarsi būtumėte nemirtingi. Priešingu atveju tiesiog praleisite kažką, kas yra esmė.

To, ko jums reikia, tas ir yra svarbu

Manoma, kad pamąstymai apie gyvenimo prasmę yra vienas iš depresijos požymių. Čia svarbi ne kažkokia virtuali prasmė, o jūsų sąmoningumas, kad darote kažką naudingo, vadinasi, ir gyvenate prasmingai. Todėl tiesiog susikaupkite ties tuo, kas jums svarbu, kad ir ką kas nors kalbėtų šiuo klausimu.

Pamirškite tuos, kuriems jūs nereikalingi

O jau tuos, kurie jūsų nemyli, tuo labiau. Kad ir kiek pastangų dėsite, jų santykiai su jumis nepasikeis. Tiesiog bendraukite su tais, kuriems jūs išties esate brangūs. Arba galiausiai su tais, kurių bendrija jums yra maloni. Tokių žmonių aplink jus tikrai yra pakankamai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page