Idomybes

11 svarbių mergaičių auklėjimo taisyklių. Mergaičių mamos, įsidėmėkite

DALINKITĖS KOSMETIKA

Mergaitės visada siekia mėgdžioti mamas. Todėl iškart reikia nusiteikti, kad jūsų kvepalai, lūpų dažai, tušas, šešėliai ir visi kiti kosmetinėje esantys dalykai bus išbandyti.

PASAKOKITE APIE MOTERS KŪNO PASLAPTIS

O būtent, apie moteriškąjį ciklą. Suraskite reikiamus žodžius, kad paaiškintumėt apie kritines dienas, neišgąsdindama jos. Žinoma, pokalbius šia tema geriausia pradėti nuo 9-9 metų amžiaus.

PRATĘSKITE JOS VAIKYSTĘ

Tegu jūs būsite  jos akyse žiauri, bet neleiskite jai mėgdžioti suaugusiųjų. Neleiskite jai dažytis, pačiai rinktis drabužius, turėti mobilų telefoną. Ji dar vaikas, kuris turi turėti savo vaikišką pasaulį.

DRAUGAUKITE SU JOS TĖČIU

Netgi jei jūs išsiskyrę, vis tiek išsaugokite draugiškus ir šiltus santykius. Juk jūs turite vaiką. Dukrelė turi žinoti, kad jos gyvenime yra vyras, kuris ją myli.

PARODYKITE JAI PINIGŲ VERTĘ

Nuo pat vaikystės reikia mokyti vaikus, kad pinigus reikia gerbti ir leisti su protu. Ir dukteriai teks dirbti ir pačiai savimi pasirūpinti.

NIEKADA NEKRITIKUOKITE JOS IŠVAIZDOS

Visiškai neleistina kritikuoti vaiko, o ypač dukters išvaizdą. Tai gali sukelti nepilnavertiškumo kompleksą visam gyvenimui. Nė vieno žodelio negalima sakyti apie jos figūros trūkumus. Jums gali nepatikti jos šukuosena ar drabužiai, apie tai galima pasakyti – lengva forma.

IŠMOKYKITE JĄ DRAUGAUTI

Vertingiausia žmogaus savybė – tai atvirumas ir draugiškumas. Tegu duktė niekada nepatiria dėmesio trūkumo, juk kitų dėmesys mus tobulina.

VYSTYKITE JOS SAVARANKIŠKUMĄ

Būti savarankiška ir nepriklausoma moterimi – tai nuostabu. Tai pagimdo žmoguje savivertę, nes jis supranta, kad jis gali susidoroti su bet kokiais sunkumais.

NUOŠIRDŽIAI JA ŽAVĖKITĖS

Sakykite jai komplimentus apie jos išvaizdą. Žavėkitės jos protu, sumanumu, drąsa. Jūsų dukrytė turi žinoti, kad jūs ja žavitės. Šis meilės vitaminas šildys ją visą gyvenimą.

IŠMOKYKITE JĄ REIKŠTI JAUSMUS

Išreikšti simpatiją, meilę, geranoriškumą, parodyti žmogui savo ribas, išreikšti nepasitenkinimą kito elgesiu labai svarbu mokėti. Taip parodoma asmenybė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page