Gyvūnai

Šuo nieko nuo neprisileido ir kažką slėpė visų

Vieno namo gyventojai, turėję butus namo aukštutiniuose aukštuose, išgirdo kažkokį triukšmą, sklidusį nuo stogo.

Nusprendė pasižiūrėti, kas ten darosi. Kai užlopo ant stogo, labai nustebo – ant stogo, nedideliame plyšyje gyveno šuo. Iš kur jis čia atsirado, niekas nežinojo.

Gyvūnas nepademonstravo draugiškumo, o tik garsiai aplojo nekviestus svečius ir pasislėpė kažkokioje skylėje. Namo gyventojai nusprendė išsiaiškinti, ką gi ji slepia savo improvizuotoje oloje.

Tuo tikslu ant stogo atsivedė kitą šunį – vienos namo gyventojos naminį augintinį. Po poros sekundžių šuo iššoko ir įsispoksojo į žmones nieko nesuprantančiomis akimis. Jis, žinoma, negalėjo papasakoti, kas gi ten viduje dedasi.

Tada vienas iš smalsuolių paėmė automobilio kamerą, pritvirtino prie tinklo ir įkišo į plyšį. Kamera parodė, kad prie didžiojo šuns glaudėsi mažas šunelis. Mama piktai lojo, gindama šunelį. Dabar viskas sustojo į savo vietas.

Matėsi, kad mažylis labai murzinas. Todėl žmonės nusprendė, kad šunis reikia gelbėti. Bet kaip tai padaryti, jei mama prieš? Nusprendė panaudoti tą patį tinklą, prie kurio kabino kamerą. Jo pagalba norėjo ištraukti iš slėptuvės mažylį. Bet tai padaryti, pasirodo, buvo nelengva.

Kalytė visą laiką trukdė žmonėms pagauti jos mažylį. Galų gale žmonės pagavo šunelį tuo tinklu. Ir tik tada žmonės pastebėjo, kad tas šunelis ten ne vienas.

Buvo dar keturi mažyliai. Sunkiai, bet ir juos ištraukė iš skylės. Visus sušildė, pamaitino. Keturkojų šeimynai jau surastas patogesnis būstas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page