Idomybes

Situacija, kuri nutiko mulatės Keili ir jos tamsiaodžio vyro Džordano šeimoje, pagal statistiką pasaulyje pasitaiko vienam iš milijono. Porai gimė skirtingo išvaizdos tipažo dvyniai

Amerikiečiai Keili ir Džordanas neseniai tapo dvynių su skirtinga odos spalva tėvais. Vienas mažylis paveldėjo savo motinos, mulatės iš motinos-anglės ir tėvo-nigeriečio, genus, o kitas – tėvo, kurio oda tamsi, genus.

Vaikų skirtumą tėvai pastebėjo neiškart

Porai neseniai gimė dvyniai ir visus nustebino faktas, kad vaikai atrodo visiškai skirtingai: vieno oda tamsi kaip tėvo, o kito šviesi kaip motinos. Berniuko Džazijos plaukai šviesūs ir tiesūs, o jo sesuo Naila gali pasigirti tankiais juodais ir garbanotais plaukais.

„Tai tikrai nuostabu, kad jie visiškai skirtingi! Neseniai mano vaikams sukako 4 mėnesiai“,- papasakojo mažylių mama. Kailos gimdymas buvo ilgas ir sunkus, todėl jie su vyru iš pradžių nė nepastebėjo skirtumo tarp vaikų. Pasibaigus sunkiam procesui Kaila užmigo ir tik sekančią dieną jie su Džordanu suprato, kad jų dvyniai tikrai unikalūs!

„Mes niekada nemanėme, kad vienas bus panašus į vyrą, o kitas – į mane. Net medikai, kurie rūpinosi manimi, buvo apstulbę, todėl kad jie niekada nematė nieko panašaus“,- pasakoja laiminga mama.

Nepaisant skirtingos odos spalvos, Kaila sako, kad dvyniai turi kai kurias bendras savybes. Pavyzdžiui, abiejų vaikų akys tamsiai rudos.

Daugiavaikiai tėvai laimingi dėl šeimos pagausėjimo

Keili ir Džordanas – daugiavaikė šeima. Be naujagimių dvynių, pora taipogi augina 4 vaikus iš pirmosios moters santuokos. Pasak moters, su naujagimiais dvyniais niekada nebūna nuobodu, todėl kad kas nors iš jų didelės šeimos pastoviai nori su jais pažaisti.

Šansas pagimdyti dvynius su skirtinga odos spalva dėl skirtingos tėvų etninės priklausomybės, kaip Keili ir Džordano atveju, labai mažas – vienas iš milijono.

Paprastai, kai tėvai yra skirtingos kilmės, vaikai paveldi tėčio ir mamos genų kombinaciją. Kai kuriais atvejais dominuoja vieno iš tėvų genai, todėl vaikai gimsta panašesni į jį. Tačiau nutinka ir taip, kad dominuoja abiejų tėvų genai ir štai tada dvyniai gali ateiti į pasaulį su skirtinga odos spalva.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page