Gyvūnai

Mama-pitbulė iš nevilties prašė žmonių grąžinti jos mažylius. Jautri visos šeimos gelbėjimo istorija

Gerų žmonių dėka nutinka tokios jautrios istorijos kaip ši. Kartą į gyvūnų gelbėjimo tarnybą paskambino geraširdžiai gyventojai ir pranešė, kad aplink vieną namą vaikšto nelaiminga pitbulių veislės kalė, kuri matomai ieško savo šuniukų.

Atvykę savanoriai pamatė vargšą gyvūną pritvinkusiomis krūtimis. Kalė buvo liesa ir atrodė truputį išgąsdinta, tačiau agresijos nerodė ir iškart nubėgo pasitikti žmonių.

Kalė gailiai žvelgė į savanorius, lyg prašydama grąžinti jos mažylius. Ji atvedė gelbėtojus link namo,
kuriame buvo šuniukai.

Kaip paaiškėjo, gyvūnų savininkas buvo kalėjime, o namo gyventojai patikino, kad rūpinasi kale ir šeria ją. Tačiau gelbėtojai nepatikėjo, kadangi kalė buvo liesa ir išsekusi, o ir savo jauniklių ji matomai nemaitino kelias dienas.

Šuniukų savanoriams neatidavė, o mamą-pitbulę jie išvežė į prieglaudą. Vėliau gelbėtojai dar kartą atvyko į šiuos namus su mergina, kuriai pavyko paimti mažylius. Juos atvežė į prieglaudą mamytei.

Įraše jūs galėsite pamatyti, su kokiu džiaugsmu ji pasitiko savo mažylius.

Kaip nuostabu, kad šios istorijos pabaiga gera ir mama yra kartu su savo mažyliais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page