Gyvūnai

Katytė, kurią šeimininkai išmetė žiemą kaime, iš bado ėdė grūdus

Katytę Jusę savanoriai išgelbėjo prieš pat žiemos šventes. Apie gyvūną tada pranešė vieno kaimo, kur ji prijunko prie namų, gyventojai. Vietiniai pastebėjo, kad katė buvo patekusi į spąstus ir pranešė gamtos apsaugai.

Kai savanoriai atvyko gyvūno, pasirodė, kad katė turi šeimininkus, bet jie išvažiavo ir grįš po mėnesio.

Savininkai katę paprasčiausiai paliko lauke, nepaisydami žiemos.

Pakeliui pas veterinarą katė išsituštino ir žmonės nustebę pastebėjo, kad katė mito grūdais. Kai ši istorija pateko į socialinius tinklus, daugelis komentatorių spėjo, kad katė nuo šalčio slėpėsi klėtyse, tačiau nesuprato, kodėl ji ėdė grūdus, o ne peles, kurios žiemą paprastai lenda į aruodus maisto.

Ši katė negalėjo gaudyti pelių – spąstai nutraukė jai leteną.

Neabejingų žmonių pagalba padėjo apmokėti veterinaro sąskaitas, o taip pat nupirkti maisto ir visa kas būtina, kad katė galėtų gyventi laikinoje globoje.

Daugelis pamilo didžiules žalias katės akis, todėl laikinoje globoje ji praleido visai nedaug laiko.

Jusė labai patiko vienai moteriai, kuri ne pirmus metus padeda benamiams gyvūnams. Taip katė pateko pas mylinčią šeimininkę ir tapo didelės šeimos, kurioje yra ir šunų, ir katinų, dalimi.

Naujuose namuose Jusė apsiprato greitai. Neilgai trukus ji pamiršo visas savo kančias kaimo gatvėse, juk dabar ji turi šiltus namus, skanaus maisto, draugų, o svarbiausia – šeimininkus, kurie ją nuoširdžiai myli.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page