Gyvūnai

Du metus šuo nematė savo šeimininko, o dabar jis jį rado!

Šuo, vardu Pakita, pasimetė prieš 2 metus, jam teko klajoti miesto gatvėmis ilgą laiką. Vienas neabejingas žmogus atvedė šunį į vietinę prieglaudą, kad jam ten padėtų rasti naujus namus.

Jai buvo labai sunku padaryti gerą nuotrauką, kadangi ji visą laiką slėpė savo snukutį ir labai drovėjosi. Kai nuotrauka buvo publikuota, buvo sulaukta skambučio iš moters, kuri tvirtino, kad pažįsta Pakitos šeimininką.

Kitą dieną Pakitos šeimininkas atvyko į vietą. Jūs tik pažiūrėkite, kaip ji sureagavo!

Moters sūnus Arielis Neveira pametė Pakitą, kai ji pabėgo į savo namų prieš 2 metus. Jie manė, kad daugiau niekada jos nebepamatys. Arielis jaudinosi nuo minties, kad tai gali būti ji.

Vyras atvyko sekančią dieną, kad susitiktų su šunimi. Kai Pakitą išvedė į lauką, ji nepažino šeimininko dėl suprantamų priežasčių. Bet viskas pasikeitė, kai šuo pajuto pažįstamą kvapą.

Pakita labai susijaudino ir apsidžiaugė. Visi liko nieko nesupratę.

Jie vėl kartu ir labai laimingi, kad viskas gerai baigėsi!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page