Gyvūnai

Katino pareigos namuose. Tai jums tikrai patiks!

Katinas privalo ginti žmogų nuo kambarinių augalų.

Katinas turi nuolat palaikyti žmogų formoje, priversdamas jį nuolat judėti po butą, lankstantis, renkant rašiklius, pieštukus, kojines ir kt.

Katinas turi stipriai laikyti dantimis rašiklį arba pieštuką, kol žmogus bando rašyti.

Katinas privalo nuolat daryti reviziją šaldytuve, netgi jei žmogus to nenori. Jei jis nenori, vadinasi, kažką ten slepia, ir su tuo kažkuo reikia kaip reikiant išsiaiškinti, o tada jau tegu atsako pats žmogus.

Katinas turi kas valandą naktį tikrinti, ar po žmogaus apklotu neįšliaužė kokia nors gyvatė.

Katinas laikas nuo laiko turi treniruotis tam atvejui, jei įvyktų nenumatytas cirko pasirodymas. Tam jis turi periodiškai rengti skrydžius po kupolu, šuolius nuo užuolaidų ant lempos ir atgal, įvairiausius užšokimus.

Katinas privalo padėti žmogui kloti lovą, kad po paklode neliktų jokių daiktų.

Katinas turi prisiminti, kad miegas žmogui – tai tuščias laiko švaistymas, todėl, pamatęs miegantį žmogų, privalo jį nedelsiant pažadinti, užšokdamas jam ant pilvo, o dar geriau – ant galvos.

Katinas turi nubaidyti žmogaus blogus sapnus. Jei katinas pastebėjo, kad žmogus vartosi lovoje, jis būtinai turi šokti žmogui ant galvos ir vaikyti blogus sapnus ir košmarus.

Katinas turi kas rytą priminti žmogui seną patarlę: „Anksti kėlusį ir Dievas apdovanoja“. Ir kuo anksčiau atsikels žmogus, tuo daugiau jam (tuo pačiu ir katinui) Dievas duos.

Katinas turi dalintis su žmogumi viskuo, ką jis turi. Nuolat atiduoti dalį kailio, kad tas apsišiltintų drabužius, grindis, ir išmesti iš dubenėlio pusę maisto.

Katinas turi dainuoti dainas, kad žmogui būtų linksma. Net jei dainos liūdnos.

Katinas turi tikrinti, kodėl kažkas neuždarė spintos, spintelės ar neužstūmė stalčiaus.

Katinas turi žinoti, kas sudėta visose dėžėse ir skrynelėse. Ir asmeniškai įsitikinti, ar ten gera ir jauku būti.

Katinas turi, žmogaus miego metu, nustelbti išorinį triukšmą, garsiai urgzdamas po ausimi.

Katinas turi išsimiegoti už žmogų, visus jo giminaičius, draugus ir kaimynus kartu sudėjus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page