Sveikata ir grožis

Anūkė padarė makiažą savo 85-metei močiutei ir atjaunino ją 20 metų!

„Glamūrinė Ba“ – 85-metę Liviją iš Kroatijos dabar taip vadina net artimi draugai. Moteris tapo interneto žvaigžde po to, kai sutiko pabūti modeliu savo anūkei vizažistei.

Tija nuo pat vaikystės eksperimentavo su kosmetika būtent ant močiutės. Bet net po to, kai pradėjo dirbti grimuotoja kine, savo pirmojo modelio ji nepamiršo.

Pasipuošusios močiutės su profesionaliu makiažu fotografijos užkariavo internetą. „Glamūrinė Ba“ Instagram renka tūkstančius „patinka“ ir šimtus komentarų. Ir iš tiesų tai nestebina – kiekvienoje fotografijoje ji lyg atjaunėja 20 metų.

Pasak Tijos, močiutės makiažas trunka apie 40 minučių. Ji deda pagrindą, kuris išlygina raukšleles, kontūrą ir šviesą atspindinčią priemonę. Po to lieka tik priklijuoti blakstienas ir padažyti lūpas.

– Kaskart, žiūrėdama į veidrodį po makiažo, ji sako: „Velniai griebtų!“,- pasakoja Tija.- Močiutė jau tapo senelių namų, kuriuose ji gyvena, žvaigžde. Kartais ji pati netiki, kad jos fotografijas išspausdino visi pagrindiniai leidiniai“.

Livija, kuri turi 5 vaikus, 12 anūkų ir 16 proanūkių, prisipažįsta, kad savo raukšlių visiškai nesigėdija. Ir jai patinka būti anūkės projekto dalimi, o ir pasigirti kaimynėms profesionaliu makiažu malonu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page