Idomybes

Tojoni ežeras pavadintas romantiškiausia vieta Japonijoje

Dar prieš kelis metus apie Tojoni ežero egzistavimą niekas gerai nė nežinojo, o dabar būriai japonų jaučia nuoširdų nusivylimą.

Todėl kad priėjimas prie šio gamtos stebuklo apribotas, o ir ne kiekvienas pajėgs porą dienų eiti pėsčiomis per kalnus ir neįžengiamus miškus, o kito būdo jį pasiekti nėra. Tojoni ežeras motušės gamtos valia yra širdelės formos.

Jokios apgaulės, būtent širdies formos. Pasak legendos, čia gyvena japonų miškų ir kalnų dievybės, net senąjį ežero pavadinimą galima išversti kaip „dievybės būstas“.

Jis randasi atšiaurios šiaurinės Hokaido salos gilumoje, šalia to paties vardo kalno. Ežeras nedidelis, vos 30 ha, ir dešimtis kilometrų aplink nė gyvos dvasios.

Gražiausias vaizdas į Tojoni atsiveria rudenį.

Paprasčiausia nusipirkti bilietą į turą sraigtasparniu – galima pamatyti ežerą geriausiais rakursais, tačiau sraigtasparnis nenusileis.

Labiau pažengę keliautojai eina prie Tojoni per tankius draustinio miškus ir duburius.

Vanduo ežere išskirtinai švarus, o jo pakrantėje viešpatauja ramybė ir taika. Ideali vieta savęs pažinimui ir bendravimui su gamta!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page