Idomybes

Vyras pavadino mane smulkmeniška, o man paprasčiausiai nusibodo, kad mes gyvename už mano pinigus, o jis savo algą išleidžia svainei

Neseniai vyras man pranešė, kad aš jį nuvyliau, nes esu labai smulkmeniška. Tačiau man jau gerokai pabodo, kad pagrindinė šeimos maitintoja esu aš, o jis visą savo algą išleidžia seseriai, kuri be jokios gėdos siurbia iš jo pinigus.

Jis man sako, kad sesuo – tai jo šeima, o šeimoje matuotis, kas kiek įdeda į biudžetą – neleistina.

Tačiau mūsų šeimos taupyklę pildau tik aš viena, o vyrui kažkaip neišeina rasti normalaus darbo. Tai jis pats išeina, tai jo mandagiai prašo išeiti, tai kompanija, kurioje jis dirbo, bankrutavo. Dabar jis dirba valdiškoje kontoroje, jo uždarbis vos tūkstantis ir apie daugiau jis nė nesvajoja.

Nepaisant to, kad sutuoktinio darbas nuobodus, jis visiškai nesunkus. Man atrodo, kad dirbti monotonišką darbą nusibosta, tačiau vyras sėdi ten jau antrus metus ir nė nemąsto susirasti ko nors padoresnio. Jis turi teisėtas išeigines, biuletenius, darbo diena nuo 8 iki 17, skubių darbų nėra. Tačiau ir uždarbis menkas.

Mano sutuoktinis – jaunas vyras, turintis puikų aukštąjį išsilavinimą ir jis, jei norėtų, galėtų rasti ir geriau apmokamą vietą. Suprantama, ten reikės plušti ir pamiršti patogų grafiką, o taip pat asmeninį komfortą, tačiau bus verta.

Mano atlyginimas žymiai didesnis už vyro, tačiau mano grafikas labai skiriasi nuo jo. Aš ne visada turiu išeigines, darbo klausimais man gali skambinti net vėlyvais vakarais. Dažnokai pasiimu darbo į namus, kad viską spėčiau. Tačiau aš mėgstu savo darbą, o ir mano atlyginimas – daugiau nei puiki motyvacija.

Pastaruoju metu mane labai jaudina mūsų šeimos biudžeto papildymas, mes ruošiamės imti paskolą ir reikia sukaupti bent minimalias santaupas iki „dekreto“, o ir kitų išlaidų mūsų šeimoje yra. Didžioji dalis pinigų saugoma mano sąskaitoje, namo atnešu tik trečdalį algos.

Kai kalbu apie šeimos biudžetą, manau, kad tie pinigai turi būti leidžiami mūsų šeimai – man ir sutuoktiniui. Tačiau mano vyras mano, kad mūsų šeima – tai dar jo tėvai ir sesuo.

Aš nesu prieš pagalbą tėvams, kadangi jie jau garbaus amžiaus, o iš pensijos sunku gyventi oriai. Tačiau nematau prasmės leisti pinigus ir jo seseriai, juk ji pilnai gali save išlaikyti pati. Tačiau mergina nė nemano stengtis, juk ji turi brolį, kuris pildo visas jos užgaidas.

Mano vyras beveik visą savo algą leidžia sesers įgeidžiams. Jis man anksčiau meluodavo, kad duoda pinigų savo tėvams, tačiau vėliau aš sužinojau, kad jo motina ir tėvas ima iš mūsų tik minimalią pagalbą.

Mes apmokame jų komunalinius mokesčius, perkame visus būtinus vaistus, o taip pat kartą per savaitę perkame jiems maisto. Bet kokios kitos pagalbos jo tėvai atsisako. Skirtinga nuo tėvų, svainė ima viską ir savęs neriboja.

Ilgą laiką nesikišau į vyro ir svainės santykius, tačiau mano kantrybei atėjo galas po to, kai sužinojau, kad automobilio kreditą, kurį neseniai paėmė sesutė, apmoka mano vyras. Kredito įmokos dydis lygus sutuoktinio algai, todėl pagalba jo tėvams įgyvendinama mano sąskaita, be to, visas mūsų šeimos išlaidas apmoku irgi aš.

Ir aš, ir vyras turime asmeninius automobilius. Mano gyvenimo grafikas toks, kad automobilis visada turi būti po ranka. Kai nupirkome mašiną vyrui, jis dirbo toli nuo namų, o pasiekti namus visuomeniniu transportu buvo labai nelengva.

Kiekvienas mūsų išlaidas remontui, benzinui ir techninei apžiūrai apmoka pats. O paskui pastebėjau, kad pinigai iš mūsų bendros taupyklės ėmė tekėti upe. Ėmiau aiškintis ir sužinojau, kad vyras iš savo algos apmoka sesers kreditą, o savo ir tėvų poreikiams ima iš mano lėšų.

Netylėjau ir pranešiau sutuoktiniui, kad jis turi padėti tėvams ir apsirūpinti pats iš savo atlyginimo. Jei jis nusprendė seseriai dovanoti automobilį, mūsų šeimoje tai neturi niekaip atsispindėti. Po šių žodžių jis įsižeidė ir pasakė, kad aš labai smulkmeniška ir šykšti.

Pasakiau, kad mano lėšos jam dabar neprieinamos, kas jį labai smarkiai supykdė ir jis pasakė, kad aš pasirodžiau ypač bjauriai.

Tada jam pasakiau, kad kreditas automobiliui – tai tik jo ir jo sesers rūpestis, o manęs ši problema visiškai neturi jaudinti. Dabar vyras įsižeidė, papūtė lūpytes ir nesikalba su manimi jau antra diena!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page