Idomybes

Jei atsakysite „taip“ į bet kurį iš šių 6 klausimų, tai jūs kur kas laimingesni, negu patys galvojate

  1. Jūs užsiimate tuo, ką mokate ir mėgstate labiausiai iš visų?

Kuo labiau jums patinka tai, kuo jūs užsiimate nuolat (darbas), tuo laimingesni jūs esate iš esmės. Žinoma, sunku tikėtis, kad jums tiek pasiseks, kad turėsite galimybę tiesiog visus pasiųsti po velnių ir užsiimsite tuo, kas jums patinka. Bet jūs visada galite rasti būdą, skirti savo gyvenime daugiau laiko savo mėgstamam užsiėmimui.

  1. Jūs turite keletą tikrai gerų draugų?

Jei jūs turite tikrų draugų (ne tik pažįstamų, kolegų ir bičiulių socialiniuose tinkluose), tai gali padaryti jūsų gyvenimui labai didelį teigiamą poveikį. Kuo daugiau turime tikrų draugų, tuo didesnis jūsų subjektyvusis sėkmės jausmas.

  1. Jūs išreiškiate dėkingumą?

Psichologų tyrimai parodė, kad poros, kurios nuolat išreiškia dėkingumą dėl to, kad turi vienas kitą, tuo pačiu sustiprina tarpusavio ryšį ir kiekvieną rytą pradeda nuo pozityvo.

  1. Jūs aktyviai siekiate savo tikslų?

Tikslai, kurių įgyvendinimo jūs nesiekiate – tai tik svajonės, o svajonės gali padaryti jus laimingu tik tuo metu, kai jūs svajojate (nuskambėjo per daug filosofiškai, bet tai tiesa).

  1. Jūs padedate kitiems žmonėms?

Taip, polinkis į altruizmą visada buvo laikomas teigiamu charakterio bruožu. Psichologai nurodo, kad kai mes kam nors teikiame socialinę pagalbą, palaikymą, tai gali mums suteikti kur kas daugiau pozityvo, negu gauna tie, kuriems ta pagalba teikiama.

  1. Jūs dirbate ne tik dėl pinigų uždirbimo, bet tuo pačiu kuriate pozityvius prisiminimus?

Žinoma, pinigai svarbu.  Pinigai suteikia galimybę daug ko pasiekti. Ir jie netgi gali padėti jums tapti laimingesniais…bet tik iki tam tikro laipsnio.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page