Idomybes

Nežinojusi apie nėštumą moteris pagimdė 4 vaikus per metus

Anglijos mieste Šefilde, Pietų Jorkšyro grafystėje, 31 metų Jessica Pritchard pagimdė 4 vaikus per metus dėl netikėto trečio nėštumo.

2020 gegužę Pritchardų šeimoje gimė dukra Mia. Tačiau po 5 mėnesių moteris netikėtai sau ir sutuoktiniui vėl pastojo.

Dėl apribojimų, įvestų dėl COVID-19 pandemijos, moteris nuvyko į ultragarso tyrimą viena. Tyrimo eigoje paaiškėjo, kad moteris laukiasi trynukų. „Haris manimi netikėjo, kol neparodžiau nuotraukos“,- pasakojo ji.

2021 balandį porai gimė dvi dukros ir sūnus – Ella, Olivia ir Georgas. Dabar šeimoje 5 vaikai, įskaitant vyresnėlę 8-erių Molly. Pasak daugiavaikės mamos, jai nebuvo sunku priprasti prie pasikeitusių aplinkybių, kadangi ji dirba pradinės mokyklos mokytoja ir moka disciplinuoti vaikus.

„3 nėštumas tapo maloniu siurprizu. Man neprireikė daug laiko mūsų didelės šeimos gyvenimo organizavimui – aš viską planuoju greitai ir aiškiai“,- pasakė Pritchard.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page