Gyvūnai

Šiandien šeimininkas išvežė savo augintinį už miesto pakvėpuoti miško oru. Kažkuriuo momentu Blynelis suprato, kad nemato savo šeimininko mašinos. Apsidairęs aplink jis pamatė, kaip automobilis išvažiavo į kelią ir ėmė tolti…

Miniatiūrinius šunis palieka retai, tačiau tokių atvejų irgi būna.

Mažas šunelis, vardu Blynelis, linksmai dūko sniege. Prieš išeinant pasivaikščioti, šeimininkas jį pašėrė ir šiltai aprengė. Tai buvo pirmąkart, kad šeimininkas jį pašertų prieš einant į lauką. Jį visada vesdavo pasivaikščioti alkaną, kad greičiau užbaigtų savo šuniškus reikalus ir skubėtų namo laukdamas skanėstų.

Šiandien šeimininkas išvežė savo augintinį už miesto pakvėpuoti miško oru. Tuo labiau, kad ten jam niekas netrukdys.

Blyneliui labai patiko žaisti sniege. Jis lyg maudėsi gaivioje vonioje. Tačiau nueiti toli nuo šeimininko nesiryžo, o tik jiems suprantama mimikos kalba klausė jo, ar galima jam dar pabėgioti ar, pavyzdžiui, aploti voverę.

Šuniukas dūko, o jo šeimininkas mąslia veido išraiška sėdėjo mašinoje. Blynelis stengėsi maksimaliai išnaudoti jam suteiktą laisvę. Jis net kelis kartus užšoko šeimininkui ant kelių, kad šis pabėgiotų kartu su
juo, tačiau vyriškis nereagavo.

Kažkuriuo momentu Blynelis suprato, kad nemato savo šeimininko mašinos. Apsidairęs aplink jis pamatė, kaip automobilis išvažiavo į kelią ir ėmė tolti.

Šunelis kiek įkabindamas nurūko paskui nuvažiuojantį automobilį. Jis suprato, kad likęs miške vienas žus. Juk čia gyvena laukiniai gyvūnai, kurie kelia didelį pavojų. Tuo labiau, kad jis čia pats mažiausias, neskaitant voverės, kuri gyvena medyje, vadinasi, ji saugi.

Blynelis sustojo, kai šeimininko mašina išnyko iš regėjimo lauko. Šunelis nusprendė stovėti vienoje vietoje tikėdamasis, kad pro šalį važiuos mašina ir jį išgelbės.

Tačiau mašinos pro jį vis pravažiuodavo. Tarp jų buvo ir sniego valytuvas. Greitai sutemo ir Blynelį buvo sunku įžiūrėti ant sniego. Darėsi šalta.

Bet staiga vėl pasirodė sniego valytuvas. Jis valė kelią prieš prasidedant pūgai ir staiga žibintų šviesa apšvietė mažą padarėlį. Vairuotojas prisiminė, kad matė šunelį, vaikštinėjantį su savo šeimininku. Kodėl jis čia vienas? Vyriškis negalėjo palikti gyvūno mirti ir nusprendė pasiimti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page