Idomybes

Išmintingas, gyvenimą nugyvenęs žmogus, supranta, kad reikia gyventi viena diena ir džiaugtis kiekvienu savo NORU

„Netaupykite!“ — močiutės išmintis.

Prieš daugelį metų, kai dar buvo gyva mano močiutė, ji kartą pasakė mums su mama, kabinančioms naujas užuolaidas Velykoms, vieną labai gerą dalyką.

Užuolaidos, pagal tuos laikus, buvo naujamadiškos: su asimetriškais lambrekenais ir dar visokiais priedais.

Jos niekaip nenorėjo prisitvirtinti prie karnizų, vis krito mums ant galvų…mes barėmės, kapstėmės, kvatojom, ir vėl ėmėmės darbo.

Išmintingos močiutės žodžiai.

Dar visai neseniai būčiau šokinėjusi iki lubų, jei būčiau turėjusi tokias užuolaidas, – pasakė močiutė, – o dabar nė lašelio noro. Noras kažką turėti išeina, mergaitės, jis tiesiog išeina. Viskam.

Ir noras daiktam ir žmonėms. Darykite viską, kam turite noro. Kol tas noras yra. Leiskite pinigus niekams – netaupykite! Niekučiai atneša džiaugsmo, o santaupos – ne.

Kam taupyti? Laidotuvėms? Dar nė vienas neliko nepalaidotas. Džiaukitės, kol yra džiaugsmas. Mylėkite, kol norisi.

Ateina laikas, kai ir svetimos šilumos nebesinori. Nieko nebesinori. Tikriausiai, gamta taip tyčia daro, kad mes ramesni išeitume, nesikabintume nei į daiktus, nei į žmones.

Štai ir aš jau pasirengusi išeiti. O ,kad galėčiau grįžti į jūsų metus, gyvenčiau viena diena, ir džiaugčiausi kiekvienu noru.

Močiutės seniai nebėra. O aš gyvenu būtent taip: viena diena, ir džiaugiuosi kiekvienu savo noru.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page