Idomybes

Istorija apie tai, kaip sūnus apšmeižė motiną

Turėjo keletą santykių su vokiečiais, nuo kurių augo 2 berniokai.

Vyresnysis buvo protingas,tačiau liesutis, mažas savo amžiui, o antrasis buvo stambus, sveikas, tačiau galvoje – vėjai.

Mažasis pastoviai skriaudė vyresnįjį, kartais nuo peštynių stogas kilnojosi, vyresnėliui nuolat kliūdavo, tekdavo nusileisti, kad neliktų sumuštas.

Štai taip jie ir gyveno.

Vyresnysis tėvo nepažinojo, o jaunesnįjį tėvas pasiimdavo kas dvi savaites išeiginėms namo.

Tuo metu mano pažįstama ištekėjo, pagimdė dar vieną, viskas ėmė tvarkytis, šeima, įkūrė savo verslą, kaip jis ėjosi – nežinia, bet faktas.

Matyt, visa tai užgavo antrojo berniuko, kurį pasiimdavo išeiginėms, tėvą. Jis nusprendė jį pasiimti iš mano pažįstamos ir prisiteisti iš jos alimentus.

Pakurstė sūnų, kartą, kai parvežė jį iš viešnagės atgal, vaikėzas namie sukėlė konfliktą, kai motina bandė jį sudrausminti, ėmė šaukti, kad jį muša ir kad jis nori pas tėvą, pradėjo jam skambinti.

Tėvas greitai atvažiavo pasiimti sūnaus ir ėmė kaltinti mano pažįstamą, kad ši jį muša. Reikia pasakyti, kad ji buvo liesutė rami moteris, priešingai nei jos augalotas sūnus, nors jam tebuvo 10 metų.

Ką jam prižadėjo tėvas, nežinia, tačiau tėvas pasiėmė sūnų,maža to, visi teismai buvo tėvo pusėje. Ko tik nedarė mano pažįstama, bėgiojo į „Jugendamtą“, samdė advokatus, veltui, iš jos vaiką paėmė.

Be to, tėvas neleido su juo matytis, kalbėtis ir dar padavė alimentams. Išsivežė jį į savo gyvenvietę ir ten atidavė į mokyklą. Jai priteisė ir alimentus mokėti.

Štai taip Vokietijoje gali greitai paimti vaiką vaikiško melo pagrindu.

Kiek ašarų išverkta, žino tik ji.

Nusprendė, kad kai vaikas paaugs, pats supras, kas nutiko.

Kalba, kad vaikėzas jau daug kartų pasigailėjo, kad taip pasakė ant motinos. Kad ilgisi jos, brolių, tačiau jo tėvas nepalenkiamas. Neleidžia matytis su motina dėl tūkstančio dingsčių.

Liūdna istorija, tačiau taip būna.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page