Idomybes

Žmonės netiki, kad jai 62 metai: moteris stulbina savo išvaizda

Amerikietė Tifani Nikole įrodo, kad 62 metų gyvenimas nesibaigia. Moteris sportuoja ir stebina sekėjus socialiniuose tinkluose efektingu įvaizdžiu.

Savo TikToke Tifani reguliariai publikuoja „prieš ir po“ stiliaus video. Iš pradžių ji pasirodo be kosmetikos ir kasdieniais drabužiais, o paskui – su makiažu, stilingais rūbais ir gražia šukuosena.

Bendrai moterį stebi daugiau nei 700 tūkstančių sekėjų, o per visą laiką jai pavyko surinkti beveik 10 milijonų patiktukų.

Tifani įsitikinusi, kad galima gražiai atrodyti nepriklausomai nuo amžiaus.

Svarbiausia – rūpintis savimi, reguliariai treniruotis ir griauti nereikalingus stereotipus galvoje.

Juk 62 – tai tik amžius. Bet, žinoma, moteris laikas nuo laiko atlieka botokso injekcijas atitinkamose įstaigose, kad paslėptų raukšles. Kai kuriuos dalykus galima ištaisyti tik tokiu būdu.

Aš patraukli moteris, nepaisant amžiaus. Noriu, kad visi pasitikėtų savimi,- pasakoja Tifani.

Ne visi pasiruošę priimti Tifani atvirumą. Ji reguliaria „užsirauna“ ant įvairiausių trolių komentaruose, kuriems nepatinka toks požiūris į gyvenimą. Tačiau moteris tiesiog stengiasi nekreipti į juos dėmesio.

Tuo labiau, kad sekėjai visada džiugina ją prabangiais komplimentais:

– Tu tiesiog neįtikėtinai atrodai.

– Atrodai ne 62 metų, o 26!

– Heiteriai, palikite ją ramybėje. Ji dar labai jauna, stipri ir graži. Daugeliui moterų reikėtų būti tokioms.

– Netikiu, kad tau 62 metai!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page