Patarimai

Atsibodo musės? Atėjo laikas parodyti priemonę su vandens paketu ir monetomis

Vakarų šalyse prisimintas senas būdas su vandens paketu ir monetomis.

Mums reikia visai paprastų daiktų. Peršviečiamo maišelio, litro-kito švaraus vandens ir keleto blizgančių monetų. Vandenį supilam į maišelį, ten sumetam ir monetas, patį maišelį kabinam lange arba tarpduryje, taip sakant ten, kur yra musių kelias į patalpą.

Daugiau nieko daryti nereikia, tegu sau kabo ir nubaido. Nors ne, dar šiek tiek padirbėkit – stebėkit, kad nei katinas, nei namiškiai nejudintų maišelio, nes teks balą valyti.

Idėja tame, kad vanduo tokioje formoje pavirsta linze ir padidina, o taip pat atspindi šviesą. Blizgantis metalas blyksi, o tai sudėtingai musės akiai atrodo lyg didžiulė, neįveikiama kliūtis. Lyg vandens siena, jei rinkti analogą, o maudytis musės nemėgsta.

Šimtaprocentinės garantijos neduodam, bet kažkiek dūzgiančiųjų tikrai nubaidys. Vandenį galima pakeisti panašiu skysčiu, vietoj maišelio paimti kitą indą, monetas pakeisti kažkuo blizgančiu. Bet dėmesio!

Saulėtą dieną maišelis su vandeniu gali sufokusuoti spindulius ir netgi kažką padegti! Geriau pakabinkite apsaugą patalpos viduje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page