Idomybes

Vaikų namuose paliktą Milą norėjo įsivaikinti iškart 3 šeimos. O vieną dieną visos staiga atsisakė

Vaikų namuose paliktą Milą norėjo įsivaikinti iškart 3 šeimos. Tik štai kartą mergaitei pasidarė bloga.

Gydytojai pradėjo tyrimus ir tie žmonės lyg skradžiai žemę prasmego – nė viena iš 3 šeimų nepanoro jos matyti savo namuose. Visas personalas verkė, kai sužinojo, kad jau ruošiami dokumentai ir mergaitė greitai turės šeimą…

Mažylės motina atsisakė iškart po gimdymo, tiesiog gimdymo namuose. Jauna, pati dar beveik vaikas – jai vaiko nereikėjo. Tačiau mes buvome įsitikinę, kad mažylė gimdymo namuose ilgai neužsibus.

Ji buvo labai graži, didžiulėmis žydromis akimis ir tankiomis blakstienomis, sveikutėlė – tokių vaikučių visuomet eilė norinčių. Ir šįkart 3 šeimos panoro priimti Milą į savo šeimą. Tik štai kartą mažylei pasidarė bloga.

Gydytojai pradėjo tyrimus ir paaiškėjo, kad vaikui sunkus genetinis susirgimas. Mergaitei visą gyvenimą reikės gydytojų stebėjimo, medicininių preparatų, reguliarių gydymo kursų.

Visi norintys ją įsivaikinti, sužinoję šią situaciją, dingo nieko nesakę, nė viena iš 3 šeimų nepanoro susieti savo gyvenimo su ligotu vaiku.

Mes jau susitaikėme, kad Mila liks kūdikių namuose, kai staiga sužinojome, kad ruošiami dokumentai įvaikinimui. Bet dar labiau nustebome sužinoję, kad nauja Milos mama – toji pati akušerė, kuri ir padėjo mergaitei ateiti į pasaulį.

Moteris taip prisirišo prie mergaitės, kad gydytojų nustatyta diagnozė jos visai neišgąsdino.

Galiausiai viskas susiklostė kuo geriausiai, mergaitė augo ir kai jos mama ir tėtis nuvežė ją į eilinį patikrinimą, paaiškėjo, kad diagnozė buvo nustatyta klaidingai. Šiuo metu mergaitė absoliučiai sveika ir jai nereikia jokio gydymo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page