Idomybes

Kai mūsų tėtis apgavo mamą trečią kartą, jai pakako drąsos pasakyti „eik tu…“

Kai mūsų tėtis buvo neištikimas mamai trečią kartą, jai užteko drąsos pasakyti „eik tu…“, ir galiausiai jį palikti, pasiėmus mus su broliu. Ji daug metų dirbo grožio salone ir iki šiol ten dirba. Ji pakelia savo užpakalį ir daro tai, ką privalo, patinka jai tai ar ne.

Ji kažkaip įsigudrindavo, nepaisydama savo įtempto grafiko, visada ruošti mums pusryčius ir pietus. Ji ne visada būdavo namie, kad paruoštų vakarienę, bet su laiku mudu su broliu išmokome tai daryti patys.

Ji davė mums laisvę, kurios mes norėjome, bet ne per daug, kas mes „neiškristume už borto“. Ji bausdavo mus, kai mes darėme ką nors bloga, bet nelabai griežtai ir visada aiškindavo, kodėl ji turi tai daryti. Ji puiki moteris, ir aš ją gerbiu. Ji mano kumyras.

Tai moteris, kuri metė vyrą su didelėmis pajamomis ir pradėjo gyventi savarankiškai, ir sugebėjo išauginti du berniukus su minimaliu atlyginimu.

Aš nemanau, kad mes su broliu galėjome ką nors padaryti, kad atsidėkotume jai, bet galiausiai mes tapome pakankamai turtingi, kad pabandytume tai padaryti.

Mano brolis ir aš neseniai sudėjome visas savo santaupas ir nusižiūrėjome namą, kurį mes galime jai nupirkti. Ši moteris paaukojo viską, ką turėjo, dėl mūsų. Ir aš beprotiškai džiaugiuosi, kad po trijų mėnesių per jos gimtadienį mes galėsime ją nustebinti pilnai apmokėtu namu, kurį mes jai nupirkome.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page