Idomybes

Pem Šastin – 60 metų, o jos vaikinui Džonatanui Landževinui – vos 21. Ir nežiūrint į tai, pora laiminga ir planuoja greitu metu susituokti

Tai duoda vaikinas, net su nuotakos anūke susidraugavo.Sako, kad amžiaus skirtumas – nėra kliūtis tikrai meilei. Iš tiesų, gyvenime gali nutikti viskas, kas tik nori, ir mūsų istorijos herojai tai įrodo.

Pem Šastin – 60 metų, o jos vaikinui  Džonatanui Landževinui – vos 21. Jaunuolis net jaunesnis už Pem dukrą. Ir nežiūrint į tai, pora laiminga ir planuoja greitu metu susituokti.

Pirmą kartą Pem susitiko su būsimu vyru pažinčių puslapyje. Moters dukros jau seniai suaugusios ir ji turi net 6-metę anūkę. Pem neplanavo rimtų santykių ir tame puslapyje norėjo tik pabendrauti su žmonėmis. Ji prisipažįsta, kad jau seniai buvo viena ir jautė simpatiją jauniems vyrams, bet tikrai nemanė, kad reikalai pakryps už bendravimo internete.

Su Džonatanu jie greit rado bendrą kalbą ir ėmė susitikinėti. Praėjus trims mėnesiams, vaikinas pasipiršo Pem. Pirmiausia ji pati bandė jį atkalbėti, bet Džonatanas galų gale sugebėjo pasiekti sutikimo.

Pem draugai ir draugės taip ir nesugebėjo priimti jos pasirinkimo, daugelis nustojo su ja bendrauti. Moters dukterys pradžioje buvo labai nustebusios, bet su laiku pažino geriau mamos išrinktąjį ir įsitikino jo nuoširdumu.

O štai jaunikio šeima priėmė Pem labai draugiškai. Tai buvo netikėta ir labai malonu. Pem sako, kad su Džonatanu ir pati pasijuto jaunesnė. „Lovoje jis nepakartojamas. O dar Džonatanas labai susidraugavo su mano šeima ir anūke „ – prisipažįsta laimingoji nuotaka.

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page