Idomybes

Pora nusipirko senovinį namą ir jame rado neįprastas plyteles, paslėptas po dulkėtu kilimu

Seno namo pirkimas visada laikomas gana ginčytinu žingsniu. Esmė tame, kad tokiame name reikės daryti ilgą remontą, kol vidaus erdvė taps tinkama gyventi. Tačiau vienos britų šeimos tokios perspektyvos nebaugino.

Jie investavo pinigus į erdvų namą, kuris buvo pastatytas dar karalienės Viktorijos laikais. Apstatymas buvo gana senamadiškas, o grindys hole pilnai padengtos senu kilimu. Jį nusprendė pašalinti pirmiausia.

Kaip nustebo šeima, kai po viršutiniu grindų sluoksniu aptiko neįprastas plyteles. Pasirodė, kad tai buvo Mintono fabriko danga, sukurta dar 1875 metais. Jo produkcija puošėsi daugelis Didžiosios Britanijos teritorijoje, o dar legendinė Georgijaus salė Liverpulyje.

Viena tokia plytelė aukcione gali kainuoti 700 svarų. Tačiau šeimos posėdis nusprendė, kad plytelių niekas neparduos. Vietoje to nauji antikvarinio turto šeimininkai nusprendė restauruoti grindis.

Savo istorinio palikimo išsaugojimo rezultatais tiesiog nuosavuose namuose šeima pasidalijo TikToke.

Pora prisipažino, kad grindų atstatymui išėjo daug valandų ir beveik visas plyteles teko perkloti, norint teisingai atstatyti prarastus elementus. Tačiau darbas buvo to vertas!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page