Gyvūnai

Seną šunį bandė nuskandinti.Šuo galėjo žūti, jei jo nebūtų išgelbėjusi atsitiktinė praeivė

Belgų aviganė, vardu Bela, vos nenuskendo. Šuo galėjo žūti, jei jo nebūtų išgelbėjusi atsitiktinė praeivė.

Britė Džeinė Harper  pradžioje pasivaikščiojimo metu Tento upėje pastebėjo besikapanojantį šunį. Ji priėjo arčiau ir pamatė, kad ant nelaimingo gyvūno kaklo pririštas akmuo.

Didžiulis akmuo tempė šunį į dugną, tačiau Džeinė suspėjo laiku ir ištraukė skęstantį šunį iš vandens.

Skendęs gyvūnas pasirodė 10-metė belgų aviganė. Po visų kančių kalė atrodė išsekusi, negalėjo atsistoti ant kojų ir beveik nieko neėdė. Harper kreipėsi į vietos gyvūnų apsaugos tarnybą, kur Belą priėmė ir ėmė ja rūpintis.

Neatsakinga ir žiauri Belos šeimininkė pasirodė esanti Šarlin Letem. Ji pripažino, kad sukėlė savo augintinei kančias ir sumokėjo vos 80 svarų sterlingų baudą. 32 metų mergina teisme pasakojo, kad nuskandinti Belą ją privertė buvęs sugyventinis, tačiau tam neatsirado įrodymų.

Dabar Bela tebėra gyvūnų apsaugos tarnyboje. Aviganė sukaupė jėgas ir pradėjo ėsti. Pradžia buvo nelengva: šuo atsisakydavo beveik viso maisto, tačiau tuo pat metu kovojo dėl gyvybės.  Būklė ėmė gerėti: Bela pradėjo daugiau ėsti ir priaugo svorio.

Aviganė sėkmingai reabilitavosi ir puikiai jaučiasi. Ji pasirodė aktyvi, smalsi, reikalaujanti dėmesio ir gana kaprizinga. Bela labai džiaugiasi žmonėmis, kartais prisigalvoja linksmų žaidimų ir išdykauja. Jai ieško naujų rūpestingų ir mylinčių šeimininkų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page