Idomybes

Kai Linda ištekėjo už 17-mečio vaikino, jai buvo 52. Kaip jie gyvena praėjus 18 metų

„Ji juk tau į močiutes tinka“,- stebėjosi interneto naudotojai, komentuodami poros nuotraukas.

Linda ir Džėjus susipažino darbe. 52 metų Linda ir jos 17-metis porininkas dirbo jaunimo centre. Linda prisipažįsta, kad pas juos su Džėjumi buvo daug bendro: knygos, filmai, hobiai. Nepaisydamas įspūdingo amžiaus skirtumo, jaunuolis pasipiršo savo kolegei ir Linda sutiko.

Netrukus pora įteisino savo santykius, sukėlusi platų visuomenės rezonansą. „Ji juk tau į močiutes tinka“,- stebėjosi interneto naudotojai, komentuodami poros nuotraukas.

Ne taip seniai Linda ir Džėjus atšventė 18-as santuokos metines. Nepaisant dygių komentarų, porai pavyko sukurti tvirtus santykius.

Sutuoktiniai neturi vaikų, tačiau Džėjus ir Linda laimingi kartu ir nesiruošia skirtis. Pastaraisiais metais Linda smarkiai apsirgo.

Moteris juda vežimėliu, blogai mato, tačiau pasitiki savo partneriu. Pasak Lindos, Džėjus nė karto nepasigailėjo dėl savo sprendimo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page