Idomybes

Po 50-ies gyvenimas tik prasideda…- gražiausia močiutė pasaulyje atšventė savo 55 gimtadienį!

Aktyvus gyvenimo būdas, sportas, taisyklinga mityba ir rūpinimasis savimi. Tik pažvelkite į šią močiutę, ji teisėtai laikoma karščiausia močiute.

Pagal foto sunku atspėti, kiek damai metų. Susipažinkite, tai Jacqueline Berrido Pisano – italų modelis.

Jacqueline 55 metai! Ji kilusi iš Serbijos. Dabar kartu su dukra ir anūkais ji gyvena Italijoje.

Jos geras skonis, puiki figūra ir milijonai gerbėjų visame pasaulyje. Jacqueline filologė,ji moka 5 kalbas. Ji taip pat turi savo derybų organizavimo kompaniją. Ji tapo populiari po 30 metų!

Paneigdama nuomonę, kad dama išlaikytinė ir nedirba, ji pati susikūrė karjerą ir ėmė prisižiūrėti jau po 30 metų, kai atsirado laiko sau ir pinigų priežiūrai.

Mada – tai jos hobis. Tai dabar ji modelis ir populiari tinklaraštininkė, o anksčiau nuotraukas ji darė sau.

Tiesą sakant, Jacqueline daug kartų pabrėžė, kad „grožis niekada nereiškė jaunystės, vienintelis reikalavimas yra stilius ir laikysena.“

Prieš kelis metus ji publikavo foto ir parašė: „grandmother that loves fashion“ („močiutė, kuri myli madą“). Ir susprogdino internetą!

Nuo tada ji turi savo tinklaraštį Instagrame. Gyvenime ji sėkminga moteris, turinti savo firmą. Jos dukrai 34 metai, bet jos atrodo kaip bendraamžės.

Jacqueline jau turi 2 anūkus, kuriuos ji labai myli. Po jos nuotraukomis yra grotažymė „rememberstefan“, kuri reiškia „Stefanui atminti“.

2016-ųjų pradžioje tragiškai žuvo jos sūnus Stefanas. Vaikinui buvo vos 21, jį nutrenkė mašina pakeliui į darbą. Net po tokios tragedijos ji gyvena ir įkvepia kitus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page