Sveikata ir grožis

4 spalvos, kurios niekada neišeis iš mados, Koko Šanel nuomone

Spalvų tendencijos pastoviai keičiasi. Tačiau egzistuoja klasika, kurią įvardijo XX amžiaus mados kūrėja Koko Šanel.

Išsiaiškinkime, kokius atspalvius didžioji modeliuotoja laikė aktualiais visais laikais ir epochomis.

Pirmoje vietoje yra juoda.

Šanel ją dievino, jos dėka jos mados namai išgarsėjo visame pasaulyje. Ji visiškai ignoravo gedulingą spalvos kontekstą ir manė, kad ji pabrėžia visus išvaizdos privalumus. Tiek vyriškos, tiek moteriškos.

Antra vieta.Koko Šanel nuomone, atitenka pudros rožinei.

Tokios spalvos buvo jos mėgstamiausio augalo – kamelijos – pumpurai. Šis atspalvis nuolat figūravo jos kolekcijose. Ant pasaulinių mados namų podiumų jis vėl grįžo prieš kelis metus.

Trečia vieta – juodos ir baltos kombinacija.

Ši nepamainoma klasika tinka visiems žmonėms nepriklausomai nuo amžiaus. Juodai baltų tonų įvaizdžiai gali būti tiek griežtai dalykiški, tiek šventiniai. Tai įrodo vėlyvosios Šanel kolekcijos.

„Raudona – kraujo spalva, aš dievinu šią spalvą“,- sakė pati Koko Šanel.

Ji visada buvo jos garderobe, o raudonas lūpdažis buvo viena mados divos skiriamųjų ypatybių. Šiuolaikinės mados gerbėjos iki šiol
žavisi tuo, kaip jis tinka makiaže ir deriniuose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page