Idomybes

Prie konteinerio Julija pamatė benamį ir iškart ištiesė jam pinigus. Tačiau ji nė pagalvoti negalėjo, ką iš tiesų sutiko

Julija nuo pat ankstyvos vaikystės išsiskyrė gerumu. Vieną dieną pakeliui į darbą ji priėjo prie konteinerio išmesti šiukšlių. Šiukšlių konteineriuose rausėsi vyriškis. Pamatęs merginą, šis atsitraukė ir apsimetė tiesiog ėjęs pro šalį. Mergina atkreipė dėmesį, kad tai ne koks girtuoklis, o tiesiog alkanas ir pamirštas vyriškis. Ji priėjo ir atkišo jam pinigų.

– Paimkite, nusipirkite maisto.

Vyriškis žiūrėjo į ją, o akyse matėsi skausmas ir kaupėsi ašaros.

– Neimsiu,- pasakė jis. Ir atsisakė pinigų.

– 6 vakaro laukite manęs ant to suoliuko. Galbūt man pavyks jums padėti,- pasakė Julija ir nuėjo į
darbą.

Vyriškiui buvo nepatogu, tačiau jis jos laukė. Kai ji priėjo, šis ištiesė jai rožę.

– Nevogta, nenuskinta. Padirbėjau prie iškrovimo ir nupirkau.

Mergina buvo sujaudinta tokio gerumo bei dėmesio ir iš gailesčio pasikvietė jį namo. Pamaitino karšta sriuba ir išsiuntė į vonią, o pati išbėgo į artimiausią parduotuvę nupirkti jam drabužių.

Vyriškis išsimaudė, persirengė ir tiesiog persimainė akyse. Ir prieš Juliją stovėjo ne kažkoks ten kiemo
benamis, o gražus įdomus vyriškis.

Jis papasakojo liūdną savo gyvenimo istoriją. Kad praeitais metais jo tėvas savo mašina vežė jo žmoną ir dukrą į oro uostą ir įvyko avarija – į juos rėžėsi sunkvežimis. Po ilgos reanimacijos niekas neišgyveno.

Po laidotuvių jis pradėjo smarkiai gerti. Šalia nebuvo nieko, kas padėtų pergyventi tokį sielvartą. Motina mirė prieš du metus, o žmona užaugo vaikų namuose. Draugai kažkaip pasitraukė į šalį, užtai atsirado
girtuoklių kompanija, kurių dėka jis girtas perrašė jiems butą ir atsidūrė gatvėje be dokumentų.

Supratęs, kad tapo benamiu, nelabai nusiminė. Jis neturėjo dėl ko kovoti. Buvo tik noras mirti, kad ten
dausose susitiktų su savo šeima.

Todėl girtas nuolat lindo į visokias grumtynes ir muštynes, tačiau žūti taip ir nepavyko…

Ir kai Julija ištiesė jam 20 eurų, o paskui pasikvietė pas save, pažadino jame neįtikėtiną viltį ir norą gyventi toliau. Nuo tos dienos vyras pradėjo kovą už save, už savo dokumentus ir teises… O po pusmečio jie susituokė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page