Sveikata ir grožis

Po 50-ies moteris darosi dar gražesnė. Stilingi drabužiai, kurie šiais metais bus kiekvienos madingos moters garderobe!

Moteris, kuriai virš 50, gali ir turi puikiai atrodyti. Ir esmė čia ne pinigai. Juk net paprastus nebrangius drabužius galima nešioti su skoniu, teisingai derinant spalvas ir modelius.

Tiesaus kirpimo odinės kelnės.

Jas nešioja su plačiais megztiniais. Derinį papildo dideliu pakabučiu, masyviais karoliais iš natūralaus akmens ar medžio.

Kelnių iš tankaus audinio.

Oficialiau atrodys tamsių tiesių kelnių iš tankaus audinio ir laisvos palaidinės derinys, geriausiai atrodo daugiasluoksniai modeliai.

Kostiumas

Kostiumas, susidedantis iš tiesaus sijono ir švarko, amžina klasika, kuri neišeina iš mados. Geriausias variantas verslo susitikimui.

Juodai balti komplektai

Juodai balti komplektai, kurie susideda iš daugiasluoksnių modelių arba kelių juodos ir baltos spalvos drabužių, kurie dėvimi vienas ant kito. Susikūrusios tokį derinį gaunate patogų ryškų apdarą, su kuriuo nepavargsite. Jis slepia visus figūros trūkumus ir tinka darbui ir poilsiui.

Tiesus sijonas ir džemperis.

Egzistuoja tokia nuomonė, kad tiesūs ilgi sijonai – jau senamadiška. Tačiau derinant su šviesiu plačiu džemperiu tokie modeliai atrodo nuostabiai.

Įvairovei galima įsigyti smėlio spalvos ir baltą sijoną. Juos nešioja su palaidinėmis ir golfais, derinys papildomas skarele ant kaklo ir rankinuku.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page